Електробритва Mijia Electric Shaver S700
Електробритва Mijia S700 Electric Shaver
Нова інноваційна бритва Mijia, яка використовує унікальну технологію лез із цирконієвої кераміки, які дають змогу зробити гоління чистим, гладким і комфортним упродовж 19 років. Сухе або освіжне вологе гоління з піною, бритва повністю водонепроникна. Завдяки кільцям з унікальним мікрогранульованим покриттям бритва легко ковзає шкірою для дбайливого та чистого гоління.
Інноваційні керамічні леза
Швидке та гладке гоління Mijia S700. Система лез із цирконієвої кераміки в кілька рухів підіймає та зрізає волоски та щетину. Насолоджуйтеся стабільними результатами з довговічно гострими лезами, що використовують точну технологію для стабільно ефективного гоління упродовж 19 років.
Гоління під будь-яким кутом
Головки Mijia S700 Electric Shaver має конструкцію з трьома головками та легко рухаються в 5 напрямках, точно повторюють вигини обличчя та шиї для комфортнішого гоління. Кільця мають унікальне покриття, яке створює м'який і гнучкий шар. Це забезпечує гладке ковзання бритви шкірою обличчя та знижує ризик подразнення. Ідеально гладка шкіра.
Сухе та вологе гоління
Сухе або освіжне вологе гоління з піною, завдяки захисту IPX7, бритва повністю водонепроникна. Вона підходить як для сухого, так і для вологого гоління з гелем або піною, яке забезпечує додатковий захист шкіри. Після завершення просто відкрийте головки для гоління та промийте їх під струменем води.
LED-індикатор
На інтуїтивно зрозумілому дисплеї Mijia S700 зображається вся необхідна інформація, що дає змогу повною мірою використовувати всі можливості вашої бритви: однорівневий індикатор акумулятора, індикатор очищення, індикатор низького заряду акумулятора, індикатор заміни головки, індикатор дорожнього блокування.
Два місяці автономної роботи
Потужний енергоефективний і довговічний літій-іонний акумулятор забезпечує довгий час роботи бритви після кожного заряджання. Швидкого заряджання впродовж 5 хвилин вистачає для проведення одного сеансу гоління. За стандартного щоденного гоління приблизно хвилину, одного заряду бритви вистачить на два місяці роботи. Для заряджання використовується роз'єм USB-C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Кількість бритвених головок | 3 |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип електробритви | роторна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.345 кг |
| Висота | 155 мм |
| Глибина | 61 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Влагозащита | IPX7 |
| Час повного заряджання: | 90 хв |
| Час роботи | 60 хвилин |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Ємність акумулятора | 800 мАч |
| Комплектація | Електробритва, Зарядний пристрій, Щітка для чищення, Інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал різальних головок | Кераміка |
| Потужність | 5 ВТ |
| Напруга | 1 А |
| Порт: | USB Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴






