Блендер стаціонарний Xiaomi Smart Blender BHR5960EU
Блендер Xiaomi Smart Blender EU BHR5960EU обладнаний 9 режимами роботи, які дають змогу змішувати на різних швидкостях як м'які, так і тверді інгредієнти.
Механічне керування. Для вибору режиму роботи досить повернути ручку на корпусі блендера. Ручка також виконує функцію дисплея. А завдяки сенсорним клавішам можна виставити розклад або скасувати обраний режим.
8 лез із неіржавкої сталі. Товсті, гострі, зазубрені леза з неіржавкої сталі дають змогу подрібнювати під різними кутами та з легкістю змішувати навіть найтвердіші інгредієнти.
Місткість. У чашу блендера поміщається до 1200 мл гарячих напоїв і до 1600 мл холодних напоїв за один раз. З легкістю готуйте корисні смузі, свіжовичавлений сік і дроблений лід.
Двигун високої потужності. Потужний двигун забезпечує додатковий крутний момент для ретельного змішування.
Стабільна швидкість обертання. Двигун зі змінною частотою обладнаний датчиком Холла для контролю швидкості в режимі реального часу, а потужність може автоматично регулюватися залежно від навантаження, щоб запобігти уповільненню у разі високого навантаження й забезпечити надійне змішування.
Застосунок Mi Home/Xiaomi Home. Під'єднайтеся до програми Mi Home/Xiaomi Home, щоб запланувати приготування з відстрочкою до 12 годин або почати приготування улюблених страв і напоїв віддалено або надіслати рецепти з хмари.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 9 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Висота | 436 мм |
| Глибина | 181 мм |
| Ширина | 222 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Так |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Об'єм глечика | 1.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Защита от | від випадкового натискання, від перегрівання, від увімкнення з відкритою кришкою, від ураження електричним струмом |
| Комплектація | Блендер, Мірний стакан, Толкач, Щіточка для очищення, Інструкція, гарантійний талон |
| Напруга живлення | 220-240В/50-60Гц |
| Тип живлення | От сети |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 499 ₴





