-22%

Портативна батарея Powerbank Hoco J86B 60000mAh White
4 499 ₴
3 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна батарея Powerbank Hoco J86B 60000mAh White
Особливості:
Ця модель має ємність 60000 mAh і тривалий період збереження заряду
Наявність 4 USB-портів і для заряджання ваших ґаджетів
Павербанк можна зарядити через роз'єми Micro-USB/Type-C/Lightning
Світлодіодний цифровий дисплей. Ви можете перевірити рівень заряду, що залишився, будь-коли
Багаторівневий захист від замикань і перегрівів забезпечує безпечне заряджання.
Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank
Довговічна й енергоефективна A+ полімерна батарея
Підтримка для PD20W, для QC3.0/QC2.0, для FCP, для AFC та інших протоколів швидкого заряджання
З функцією настільної лампи, ліхтаря
Характеристики:
Ємність: 60000 мА·год 222Втч
Номінальна ємність: 35400 мА·год
Вхід: Lightning: 18 Вт (PD/QC/FCP/AFC)
Вхід: Micro/Type-C: 18 Вт (QC/FCP/AFC)
Вихід USB-A 1: 22,5 Вт (QC/SCP/FCP/AFC)
Вихід USB-A 2/3/4: 5 В/2,1 А
Вихід Type-C: 20 Вт (PD/QC/FCP/AFC); USB-A 2/3/4: 5 В/2,1 А
Загальний вихід: 5 В/3 А
Дисплей: потужність світлодіодного цифрового дисплея; з функцією настільної лампи
Матеріал: АБС + ПК вогнестійкий корпус + литий-полімерний акумулятор
Розмір: 178*83*60 мм
Вага: 1200 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Ємність акумулятору | 60000 мА/год |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Протиударний корпус, Ліхтарик |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1200 г |
| Висота | 83 мм |
| Довжина | 178 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | Предоплата 100% |
| Місткість | 60000 |
| Заряджається від | USB |
| Кількість USB виходів: | 4 |
| Комплектація | Додаткова батарея, Інструкція, гарантійний талон |
| Підходить для заряджання | Мобільних телефонів |
| Технологія | Літієво-полімерна |
| Тип заряджання | Стандартна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴

