
Світлодіодна лампочка Mijia Zhirui E27 5 Вт 500 лм 6500 K
249 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампочка Mijia Zhirui E27 5 Вт 500 лм 6500 K
Якісне джерело світла є важливим елементом для комфортного
перебування в будинку. Тому сучасні користувачі віддають перевагу
лампам, яскравість яких не «ріже» очі та які водночас економніше
споживають електроенергію.
Світлодіодна лампа Mijia, відповідає вище перерахованим вимогам і
є оптимальним вибором, серед безлічі лампочок представлених на
ринку.
Безпечна, енергоощадна технологія освітлення
Світлодіодні лампи Mijia відповідають стандартам фотоелектричної
безпеки та не становлять небезпеки фотохімічного впливу променів на
шкіру та очі користувача.
Крім того, спеціально вбудовані запобіжники можуть миттєво «поглинати»
висока напруга.
Потужність відповідна 40 Вт лампочці
Потужність лампочки Mijia 5 Вт зі світловим потоком 500 лм. Ефективність
освітлення, еквівалентне традиційним лампам розжарювання 40 Вт. Це
дійсно цілком економічний варіант освітлення для кожного будинку.
Колірна температура до 6500K
Енергоощадна світлодіодна лампа Mijia має індекс передавання кольору Ra80 с
колірною температурою до 6500K. Крім того, використання органічного PMMA
скла, забезпечує плавніше поширення освітлення, яке «не
тисне» на очі.
Підходить для будь-якого приміщення
Лампочка Mijia має дуже компактні габарити: 45 х 88 мм. Тому ви можете
її встановити в спальні, кухні, вітальні та інших кімнатах. Вона прекрасно
вписується в будь-який інтер'єр. До того ж вона має досить популярну
електричний патрон Е27, що дасть змогу використовувати його не тільки для заміни
побутових ламп, а також для настільних світильників, люстр тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість контактних штирів цоколя | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 8 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Рефлектор | Так |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Груша |
| Колір світлодіода | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 88 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 500 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-керування: | Да |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Лампочка, Інструкція, Гарантійний талон |
| Тип розсіювача (скла): | Прозорий |
| Форма лампи: | Грушеподібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴

