Портативна батарея Powerbank Baseus Bipow 20000 mAh 25W PPBD020301 Black
Велика місткість і зручна форма
Попри легкість і невеликі габарити, представлений павербанк вміщує багато енергії. Це дасть змогу заряджати пристрої, як-от смартфон, планшет або камера кілька разів, тому цей аксесуар ідеально підходить для занять у дорозі. Він не займає багато місця, тому поміститься в будь-який рюкзак або навіть жіночу сумочку, забезпечивши постійний доступ до джерела заряджання.
Різні роз'єми — широка сумісність
Використання декількох різних типів роз'ємів, включно з USB і USB Type C, робить цей аксесуар надзвичайно універсальним. Він може живити всі популярні моделі електронних пристроїв, доступних зараз на ринку. Однак це ще не все, адже до нього можна під'єднати понад одну одиницю обладнання одночасно. Це велика зручність і можливість швидко та якісно зарядити свій телефон або інший пристрій, хай де ви будете.
Ваше обладнання повністю безпечне
Висока потужність (25 Вт), що дає змогу ефективно передавати потужність, вимагає ефективних гарантій. У цьому павербанку ви знайдете їх багато. Сюди входить захист від перезаряджання, перенапруги, перевантаження, а також система NTC, що захищає від перегрівання. Це робить його захищеним від пошкодження не тільки вашого блока живлення, але й будь-якого обладнання, яке ви до нього під'єднуєте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 3 мА |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Індикація | С дисплеем |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 25 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Швидка зарядка, Дисплей, Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | USB Type-C, USB Type-A |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 452 г |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 153 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | Предоплата 100% |
| Місткість | 20 000 |
| Ємність, mAh | 20000 mAh і більше |
| Категорія товару | Додаткові батареї |
| Комплектація | Зовнішній акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Подкатегория товаров | Додаткові батареї |
| Технологія | Літієво-полімерні (Li-pol) |
| Тип батареї | Універсальна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴





