-33%

Мультипіч аерофритюрниця Deerma Air Fryer KZ100 (DEM-KZ100)
3 999 ₴
2 699 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мультипіч аерофритюрниця Deerma Air Fryer KZ100
(DEM-KZ100)
Позбавтеся зайвої оливи
Аерогриль Deerma Air Fryer KZ100 дає змогу надати звичним стравам зовсім нове звучання. Завдяки особливій системі нагрівання, всі продукти, що містяться в основній камері пристрою, рівномірно готуються й набувають хрусткої скоринки без додавання олії та жиру. Такий спосіб приготування забезпечує здоровий раціон із великою кількістю не тільки корисної, але й дуже смачної домашньої їжі.
Складні страви без особливих зусиль
Тепер Вам не доведеться довго стояти біля плити та ретельно стежити за ступенем готовності страви — нова аерогриль від Deerma зробить усе сама! Завдяки вбудованому меню та продуманим режимам приготування, Ви легко впораєтеся навіть із найнепростішими рецептами та зможете потішити сім'ю новими кулінарними відкриттями.
Здоровий спосіб приготування їжі
Deerma Air Fryer KZ100 використовує високу температуру та безперервно циркулює гаряче повітря, яке дає змогу видалити надлишки вологи та жиру з продуктів, зберігаючи всі корисні властивості. Такий спосіб приготування не вимагає додавання олії, що неабияк знижує калорійність готової страви та робить Ваш раціон здоровішим і збалансованішим.
Чудовий варіант для великої компанії
Завдяки постійній циркуляції гарячого повітря суттєво скорочується час приготування страви, порівнюючи з традиційними методами смаження та запікання. Тепер Ви можете запросити в гості велику компанію і не турбуватися про те, чи встигнете Ви приготувати всі пункти зі складеного меню.
Чіткий сенсорний дисплей
Корпус пристрою обладнаний чітким сенсорним дисплеєм, який дає змогу керувати аерогрилем одним дотиком пальця. На дисплеї Ви також можете знайти 8 вбудованих режимів приготування різних страв і закусок, які точно припадуть до смаку Вам і Вашій родині.
Спеціальний нагрівальний елемент
Нагрівальний елемент має форму спіралі та дає змогу миттєво досягти необхідної температури нагрівання. Такий метод приготування їжі, що ґрунтується на циркуляції гарячого повітря, забезпечує рівномірне приготування всіх інгредієнтів страви у власному соку без додавання олії.
Нагрівання у всіх напрямках
Спіральний турбовентилятор миттєво нагнітає тепло, що виходить від нагрівального елементу, через внутрішню порожнину, у такий спосіб утворюючи потужний потік повітря у всіх напрямках і забезпечуючи рівномірне приготування з утворенням смачної хрустки скоринки.
Підтримка постійної температури
Deerma Air Fryer KZ100 обладнаний інтелектуальним датчиком температури, який вирізняється високою чутливістю й забезпечує постійний контроль за рівнем температури. У разі, якщо температура зазнає будь-яких змін, датчик відразу ж інформує про це систему та температура регулюється до заданого значення.
Можливість самостійного завдання параметрів
Крім використання вбудованих режимів, Ви також можете задати свої параметри приготування й відчути себе справжнім шеф-кухарем, що експериментує з новими інгредієнтами та смаками.
Велика місткість об'ємом 3 літри
Завдяки місткості в 3 літри, Ви легко зможете приготувати страву на велику компанію та вдосталь нагодувати кожного свого гостя.
Внутрішнє антипригарне покриття
Внутрішня чаша для приготування має харчове антипригарне покриття, яке дає змогу не прилипати продуктам до дна та робить страви ще смачнішими та кориснішими.
Захист для різних випадків
Розумна захисна система Deerma Air Fryer KZ100 автоматично вимикає аерогриль від живлення в разі вилучення продуктів і відновлює її роботу під час переходу в робочий стан.
Страви, які тепер готуються без олії
Картопля фрі
Смажений курча з хрусткою скоринкою
Соковитий стейк з оптимальним рівнем просмаження
Креветки
Відбивні
Соковита рибка
Піца
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deerma |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 3 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 281 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.4 |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Гриль | Да |
| Дисплей | Да |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Звуковий сигнал | Да |
| Комплектація | Мультипіч (аерофритюрниця), спеціальний кронштейн для випікання, Інструкція, Гарантійний талон |
| Максимальна потужність печі | 1000 Вт |
| Максимальна температура нагрівання | 200 |
| Функція підігрівання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699 ₴






