Бензиновий генератор DH-8500
Бензиновий електричний генератор DH-8500 пропонує середню потужність 2500 Вт, що ідеально підходить для забезпечення енергією, необхідною для живлення ваших робочих пристроїв, відпочинку в кемпінгу або навіть вашого електронного обладнання завдяки захисту AVR (автоматичний регулятор напруги), який дає змогу регулювати напругу та забезпечувати стабільний. і якісний електричний струм.
Електрогенератор підходить для монтажних і будівельних робіт, а також як резервне джерело живлення для мобільних пунктів обслуговування та рекреаційних цілей.
Високоякісний генератор електроенергії номінальною потужністю 2500 Вт, призначений для живлення всіх типів електрообладнання в місцях, вільних від доступу до електричної мережі.
Портативний трифазний генератор призначений для генерації змінного струму напругою 220 В/380 В із використанням чотиритактного двигуна внутрішнього згоряння потужністю 196 см3 і 6,5 к.с.
Пристрій обладнаний електронним контролером AVR, який допомагає підтримувати стабільну вихідну напругу та менш залежить від зворотного зв'язку навантаження пристрою. Це означає меншу кількість коливань напруги абоскачків напруги.
Апарат також обладнаний вольтметром, що вимірює вихідну напругу, автоматичним контролем рівня оливи та перемикачем, що захищає агрегат від перевантаження, а також виходом 12 В для заряджання акумулятора. Якщо генератор не живить багато пристроїв, що працюють на нижчій швидкості в періоди з щораз більшим навантаженням, генератор автоматично збільшить швидкість і швидкість і адаптується до потреби в енергії.
Міцна сталева рама забезпечує захист від можливих пошкоджень, а також слугує транспортною ручкою для зручності передавання електроінструменту. Генератор обладнаний 15-літровим паливним баком з індикатором рівня палива. Середня витрата палива двигуна становить 1,25 л/год.
Функція автоматичного вимкнення у разі падіння рівня оливи
Дуже низький рівень шуму
Простота у використанні
Регулювання вихідної напруги АТС захистить ваше електрообладнання від пошкоджень
Під'єднання для заряджання акумулятора 12 В
Тривалий час автономної роботи завдяки великому резервуару
Бак з індикатором рівня
Вбудований вольтметр
Чотиритактний двигун повітряного охолодження
Специфікація:
Тип двигуна: Бензиновий, 1-циліндровий, 4-тактний, з повітряним охолодженням
Об'єм двигуна: 196 куб.см
Потужність двигуна: 4,8 kW
Безперервна потужність: 2500 Вт
Максимальна потужність: 3000 Вт
Вихідна напруга: 3×230 В, 1 × 400 В, 1 × 12 В
Вихідна частота: 50 Гц
Розміри генератора: 62,5 x 46,0 x 47,0 см.
Вольтметр: Так
Керування живленням: автоматична АТС
Рівень шуму: 68 дБ/7 м
Датчик рівня палива: Так
Об'єм оливного наповнювача: 1,4 л
Об'єм бака: 15 л
Витрата палива: 1.25l / h
Запуск: Вручну
Паливо: неетильований бензин BA95 або BA98
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Час безперервної роботи | 12 годин |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 кг |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Ні |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Споживання палива | 1 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Генератор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Технічні особливості: | 2 розетки на 220 В, 1 розетка на 380 В, вихід на 12 В, вольтметр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴


