Розумна розетка Gosund Smart Plug SP1
Розумна розетка Gosund Smart plug SP1 дає змогу віддалено вмикати та вимкнення необхідних електроприладів за допомогою програми. Крім того, реалізована можливість керування розеткою голосовими командами під час використання Аліси, Alexa або Google Асистент.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gosund |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 130 г |
| Захисні шторки | Так |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Накладний |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Розумна Wi-Fi-розетка, Інструкція, гарантійний талон |
| Максимальна потужність навантаження | 3680 Вт |
| Монтаж | Накладний |
| Робоча температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Стандарт вилки | Евро |
| Керування | Wi-Fi |
| Функціональність розетки | Таймер робота за графіком JavaScript енергоспоживання захисні штори проти дітей IFTTT (програмований) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴







