Зарядна станція Bluetti AC200MAX 2048Wh
Універсальна модернізована електростанція, що розширюється.
Перша модульна електростанція BLUETTI, що розширюється. Оснащена дивовижними надміцними елементами LFP ємністю 2048 Вт·ч і повним інвертором синусоїдальним потужністю 2200 Вт, AC200MAX може стати вашим мобільним центром підзарядки поза мережею або в дорозі.
Боротьба між потужністю та гнучкістю? Ми вам допоможемо! З двома портами розширення AC200MAX підтримує до двох акумуляторних модулів BLUETTI B230 (2048 Втч кожен) або B300 (3072 Втч кожен), підключення яких може збільшити загальну ємність до приголомшливих 8192 Втч!
* Додаткові акумулятори BLUETTI до комплекту не входять. Купуються окремо!
AC200MAX дозволяє використовувати до 900 Вт сонячної енергії і 500 Вт через адаптер, ви навіть можете одночасно заряджати його від розетки і сонячних батарей, збільшуючи приголомшливу загальну швидкість зарядки до 1400 Вт, яка може поповнити вашу потужну електростанцію менш ніж за дві години! Більш того, кожен акумулятор BLUETTI має власний вхідний порт для адаптерів змінного струму, ви отримаєте ще 500 Вт вхідної потужності з кожним доданим модулем (до двох для AC200MAX).
Незрівнянна універсальність
З безліччю портів AC200MAX ви можете одночасно виконувати всі свої потреби, не напружуючись.
Місткість: 2048 Втч для AC200MAX. Батарея LFP із терміном служби 3500+ до 80%.
Можливість розширення до 2 акумуляторних модулів
*До 6 144 Втч з 2x B230 або 8 192 Втч з 2x B300
Інвертор змінного струму із чистою синусоїдою 2200 Вт, перенапруга 4800 Вт
До 900 Вт сонячної енергії та 500 Вт адаптера, всього 1400 Вт
Розумне управління додатком та моніторинг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 28.1 кг |
| Вхідна напруга | 240 В |
| Висота | 420 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 387 мм |
| Ємність акумулятору | 2048 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки, Від сонячної енергія |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роз'єми | DC |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротова зарядка Qi | Да |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Заряджання від сонця | Да |
| Комплектація | Електростанція AC200Max, адаптер і кабель змінного струму T400, посібник з експлуатації, зарядний кабель PV (XT90 — MC4), автомобільний зарядний кабель (XT90), кабель XT90 до авіаційного (спіральний), Інструкція, Гарантійний талон |
| Особливості | Швидке заряджання |
| Параметри заряду | 2x Бездротова зарядка 15 W, 4x Розетка: 230 V, 50 Hz, 2200 W загальна потужність (перенапруга 4800W), 2x USB-A: 5V/3A, 2x USB-A: 18W, 1x USB-C: 100W, 1x Super DC: 12V/30A, 2x DC 5521: 12V/10A, 1xмобільна розетка: 12VA10 |
| Порт для заряджання акумулятора | Розетка змінного струму, Автомобільний адаптер 12V, Сонячна панель |
| Порт для заряджання | Бездротова зарядка x2 Розетка x4 USB-A x2 USB-A 18 W x2 USB-C PD x1 DC 5512 x2 Super DC x1 Автомобільна розетка x1 |
| Тип | Універсальна батарея |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 999 ₴





