-45%

Зарядна станція EcoFlow RIVER MAX EFRIVER600MA
39 999 ₴
21 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядна станція EcoFlow RIVER MAX EFRIVER600MA
EcoFlow River MAX становить 576 Втч (160 000 мА·год) в одному пристрої. Це можливість тривалого використання зарядної станції для всіх ваших потреб. З River MAX ви можете заряджати свої пристрої ще довше та бути незалежними від розетки. Одночасно до River MAX можна під'єднати до 9 пристроїв.
EcoFlow River MAX живить до 80% базових пристроїв зі споживанням до 600 Вт, а за допомогою спеціальної розробки X-Boost інвертор може видавати струм до 1800 Вт. River MAX може стати вашим незамінним компаньйоном, якщо ви вирушили в далеку подорож усією сім'єю або відпочиваєте з друзями або колегами. Його також треба використовувати під час вимкнення світла у вашій квартирі або будинку. Щоб оцінити потужність річки МАКС, приведумо деякі дані.
Швидке заряджання за будь-яких умов
EcoFlow River MAX має кілька варіантів заряджання. Найшвидший — з домашньою розеткою. Завдяки сучасній технології X-Stream пристрій заряджається до 80% на годину, а повне заряджання досягається за 1,6 години. Також River MAX можна заряджати від заряджання автомобіля (від 6,5 годин до 100%) або за допомогою сонячних батарей (наприклад, панель потужністю 110 Вт заряджається впродовж 8 годин).
З його допомогою можна заряджати смартфон понад 40 разів, ноутбук до 10 зарядів, під'єднувати кавоварку, музичний динамік, фен або навіть проєктор або холодильник на тривалий час.
Залишайтеся в курсі подій — керуйте віддалено
EcoFlow River MAX має дисплей, який інформує користувача про заряд акумулятора, який залишився, про те, які порти використовуються і скільки часу залишилося до його повного розряджання. Крім того, ви можете під'єднатися до EcoFlow River MAX за допомогою програми та керувати пристроєм віддалено, вмикати або вимикати порти заряджання за вашим вибором. А на зарядній станції є ліхтарик, який має три режими освітлення!
Подорожуйте легко
River MAX має літієву батарею. Термін експлуатації становить від 500 зарядів до 80% потужності. Температурний режим роботи — від -20 °C до +60 °C. E
coFlow River MAX важить 7,7 кг.
Розміри Д/Ш/В см — 28,9 х 18,4 х 23,5.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Висота | 289 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 9 |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 184 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7700 |
| Вхід сонячного заряду | 200 Вт 10-25 В DC 12 A Макс |
| Вихід DC5521 (x2) | Вихід DC5521 (x2) |
| Вихід USB-A (x2) | 5 В постійного струму, 2,4 А, макс.12 Вт, на порт |
| Вихід USB-C (x1) | 5 В постійного струму, 9 В постійного струму, 12 В постійного струму, 15 В постійного струму, 20 В постійного струму, 5 А, 100 Вт Макс |
| Вихід змінного струму (x2) | 600 Вт (сплеск 1200 Вт) лише 230 В змінного струму (50 Гц/60 Гц) |
| Вихідна потужність автомобіля (x1) | 136 Вт, 13,6 В постійного струму, 10 А Макс |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Місткість | 576 Вт-год (28,8 В) |
| Комплектація | Зарядна станція, Інструкція, Гарантійний талон |
| Особливості | Швидке заряджання |
| Системи керування | BMS, захист від перенапруги, захист від перевантаження, захист від перегрівання, захист від короткого замикання, захист від низької температури, захист від низької напруги, захист від перевантаження |
| Способ зарядки: | Розетка змінного струму, автомобільний адаптер 12 В, сонячна панель |
| Тип | Універсальна батарея |
| Колір | Чорний |
| Цикл життя | 500 циклів до 80% + потужності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 999 ₴




