-22%

Зарядна станція Romoss RS1000 RS1000-2B2-G153H
44 999 ₴
34 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядна станція Romoss RS1000 RS1000-2B2-G153H
8 девайсів одночасно
На базі зарядної станції Romoss RS1000 є виходи стандартів USB Type-C та Type-A, AC, DC, автомобільна розетка, бездротова зарядка 10W. Показник 1000W можна підняти вдвічі, за рахунок чого ви зможете дати джерело живлення потужним побутовим приладам, заряджаючи при цьому до 8 одиниць техніки одночасно.
Акцент на деталях
Виробник зосередив увагу як на головних функціях, так і зміг якісно реалізувати допоміжні. Для спрощення транспортування в корпус було вбудовано міцну ручку, яка опускається у виділений відсік. Максимальний кут її підйому дорівнює 90°. Вбудовані світлодіоди стануть додатковим джерелом світла.
Технологія R-Max
Збільшуйте показник потужності з 1000 до 2000W! Тепер ви зможете легко підключити потужне обладнання типу електроінструменту, фена, мікрохвильової печі, чайника. Станція вдвічі сильніша, а у вас стало ще більше можливостей забезпечити безкомпромісний комфорт.
Перевірена на міцність
Зовнішню оболонку Romoss RS1000 було піддано жорстким перевіркам, які підтвердили її найвищу якість. Випробування на падіння з висоти 1.2 м та тиск вагою 85 кг показали, що станція витримає найсуворіші умови.
Бездротова зарядка 10W
Один із способів заряджатися – використовувати бездротову панель Wireless. Достатньо покласти девайс на зарядну станцію без підключення до неї безпосередньо. Він швидко відновить запас, а вам не потрібно шукати місце, коли всі слоти вже задіяні.
Ресурсу вистачить усім
За власної потужності модель закриває максимум потреб, а сумісність з іншими пристроями на висоті. Запасу заряду достатньо для 30 хв роботи фену 1600W, 48 хв електродриля 1000W, 35 годин міні-морозилки 60W, 7 годин телевізора 1100W. При цьому ви зможете зарядити 18 разів дрон 40W, 21 раз iPad Pro, 52 рази iPhone 13 Pro.
Покази на дисплеї
Станція заряджання Romoss RS1000 оснащена дисплеєм, на якому ви зможете відстежити поточний рівень заряду батареї, кількість робочого часу, показники потужності, температури, напруги. Останні два при перевищенні порогу нормальних значень активують запобіжні індикатори, щоб ви не допустили поломки.
Режим аварійного світла
Коли запас акумулятора вичерпано, ви можете задіяти залишок ресурсу на екорежим, в якому станція активує прожектор. Його вистачить на 1-2 дні роботи, а за годину, якщо техніка неактивна, вона переходить у режим очікування.
Витривала батарея
Концепція техніки базується на довговічності. І батарея, що витримує понад 800 циклів заряджання/розрядження, стала підтвердженням тому. Вона захищена за 8-ступінчастою системою BMS, що включає захист від високої та низької температури, перезаряду та розряду, надструму, коротких замикань, перенапруги та інших несправностей.
Будь-який формат заряджання
Для власного енерговідновлення техніка використовує три способи: від розетки електромережі, автомобільного прикурювача та сонячних панелей. Швидке відновлення ресурсу дозволить не відчувати брак енергії протягом тривалого часу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Romoss |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Висота | 201 мм |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 1000 |
| Довжина | 200 мм |
| Ємність акумулятору | 933 мА/год |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 8 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роз'єми | USB Type-A, DC |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8340 |
| Вихідні інтерфейси | Прикурювач, USB Type-C, USB Type-A |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Ємність батареї | 933 Втч |
| Комплектація | Зарядна станція, Інструкція, Гарантійний талон |
| Особливості | Швидке заряджання |
| Тип | Універсальна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 999 ₴






