
Манікюрний набір HOTO Clicclic Three-piece Nail Clipper QWZJD001
299 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Манікюрний набір HOTO Clicclic Three-piece Nail Clipper QWZJD001
Зносостійкі та міцні матеріали
Предмети з набору зроблені з високоякісної неіржавкої сталі AISI 420/430, яка має високу стійкість до затирання, має антикорозійний захист, навіть після тривалого використання метал не втрачає свій первісний вигляд.
Кусачки
Якісне кування і формування з неіржавкої сталі, кілька процесів шліфування та полірування, поверхня ідеально гладка та захищена від корозії. Усі інструменти проходять оброблення поверхні наждачним піском і мають матову текстуру, у зв'язку з цим відбитки не залишаються на поверхні
Вушна паличка
Вигнута конструкція вушної палички дасть змогу ретельніше очищати слуховий канал. Край відполірований для безпечнішого використання, який не поранить і захистить внутрішню стінку слухового каналу.
Пилочка для нігтів
Пилка для нігтів має міцне покриття й ефективно обробляє нігтьову пластину, даючи змогу швидко та без зусиль надати нігтів потрібної форми й ідеальної гладкості.
Компактний кейс для зберігання
Загальна вага кейса становить усього приблизно 50 грамів, невеликий розмір, який легко вмістити в сумку або кишеню штанів. Його зручно брати із собою в поїздки, відрядження або подорожі.
Розміри
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HOTO |
| Країна виробник | Китай |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Кусачки для нігтів | Так |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри футляра | |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Категорія товару | Товари для дому |
| Комплектація | Кусачки для нігтів, Вушна паличка, Пилочка, Кейс для зберігання |
| Подкатегория товаров | Для дому |
| Тип ґаджета | Манікюрний набір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴







