
Лазерний далекомір Xiaomi Mi Smart Laser Measure BHR5596GL
2 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лазерний далекомір Xiaomi Mi Smart Laser Measure BHR5596GL
Xiaomi Smart Laser Measure BHR5596GL — інтелектуальний лазерний далекомір.
1,23-дюймовий РК-дисплей для зображення результатів вимірювань, точність вимірювання ±3 мм, мінімальний дисплей: 0,001 м, може бути пов'язаний із застосунком Mi Home через вбудований Bluetooth, вимірювання від 5 до 40 м, батарея 370 мА·год — до 3000 вимірювань на одному заряджанню, роз'єм USB-C для заряджання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вимірювальна шкала | Метрична |
| Максимальна дальність вимірювань | 40 м |
| Мінімальна дальність вимірювань | 0.05 м |
| Стан | Новий |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 г |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 90 грн. + 1% |
| Комплектація | Лазерний далекомір, USB-кабель для заряджання, Інструкція, гарантійний талон |
| Зв'язок: | USB-C, Блютуз |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴






