Портативна батарея Xiaomi Power Bank 10000 mAh 22.5 W PB100DPDZM BHR5884GL
Зовнішній акумулятор Xiaomi Power Bank 10000 mah 22.5W швидко зарядить до трьох пристроїв одночасно. Підтримка технології Qualcomm Quick Charge 3.0, максимальна потужність 22,5 Вт і мікроток для заряджання переносних пристроїв.
Велика місткість
Повна ємність акумулятора 10000 мА·год, його вистачить на 1,5 заряджання Xiaomi 11, 1,4 заряду Redmi K40 Pro або майже два повні заряди iPhone 13.
Три вихідних порти
Power Bank має три порти для заряджання пристроїв. Для USB-A й один USB-C. З його допомогою можна заряджати планшети, смартфони, фітнес-браслети, навушники та інші пристрої.
Особливості:
Підтримка швидкого заряджання. Зовнішній акумулятор підтримує різні протоколи швидкого заряджання, як-от PD, QC3 та інші
Корпус із металу. Міцний корпус з алюмінієвого сплаву не боїться падінь і подряпин
Підтримка низького струму. Подвійне натискання кнопки заряду переведе акумулятор у режим заряджання низьким струмом для правильного заряджання пристроїв, що носять
Кабель у комплекті. У комплекті з акумулятором постачається кабель USB-A — USB-C для швидкого заряджання пристроїв
Потужність
22.5 Вт
Швидке заряджання
Да
Стандарт швидкого заряджання
Quick Charge 3.0 / Power Delivery 3.0
Бездротове заряджання
Немає
Ємність акумулятора
10000 mAh
Вхідний інтерфейс
USB-C
Вихідний інтерфейс
2x USB-A / 1x USB-C
Індикація заряду
Світлодіодна
Можливість заряджати ноутбук
Немає
Комплектація
Зовнішній акумулятор • кабель USB-A — USB-C
Вага
336 г
Розміри
147.8 x 73.9 x 15.3 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 336 г |
| Висота | 148 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Місткість | 10000 мА·год |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 90 грн. + 1% |
| Комплектація | Додаткова батарея, Інструкція, гарантійний талон |
| Призначення | Телефон, Смартфон, Планшет, Смарт-годинник, інше |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴




