Розумний світильник Philips LED ZhiRui Bedside Lamp MUE4082RT White
Спільне розроблення MiJia і Philips
Приліжкова лампа ZhiRui Bedside Lamp — спільна розробка Philips і MiJia, яка поєднує в собі цілий комплекс інноваційних технологій.
Лампа є багатофункціональним нічником, який позбавлений шкідливого для очей блакитного світіння й пропонує різні параметри яскравості, вибір різних сценаріїв освітлення, режими, що допомагають заснути та прокинутися.
Інтуїтивно зрозуміле керування
Керування лампою може здійснюватися за допомогою: обертання плафона, одночасного повороту з натисканням для коригування типу світіння, одного дотику для вмикання/вимикання лампи, подвійним кліком для зміни температури світіння, тривалим натисканням для запуску режиму нічника, а також за допомогою смартфона.
Максимально затишна атмосфера для сну або свята
Philips Mijia ZhiRui Bedside Lamp дасть змогу створити максимально затишну домашню атмосферу та підібрати оптимальну колірну температуру для відпочинку, читання, романтичної вечері або свята в колі сім'ї.
Автоматичне вимкнення та інноваційна функція будильника
Ще однією приємною особливістю приліжкової лампи ZhiRui є функція автоматичного вимкнення, через 15 хвилин після того, як заснув користувач. А також лампа може використовуватися як будильник: лампа за 15 хвилин до підіймання увімкнена й поступово "підсилюватиме" інтенсивність світіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Напруга мережі | 110~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 300 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Сенсорне |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 108 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-керування | Сумісність ОС IOS 7.0 або вище та Android 4.0 Бездротові технології: Wi-Fi 802.11b/g/n 2,4 ГГц |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Додаткові особливості | зміна кольору освітлення, регулювання колірної температури, встановлення часу вимкнення освітлення, регулювання яскравості, встановлення часу увімкнення освітлення, нічник |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Індекс передавання кольору | Ra 80 |
| Інтерфейс | USB Type-C |
| Комплектація | Настільна лампа Інструкція Гарантійний талон |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна частота: | 50/60 Гц |
| Номінальний струм | 0.3A А |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип стійки | Похилий |
| Тип керування | Зі смартфона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴



