Окуляри для комп'ютера Xiaomi Computer Glasses DMU4048TY Red
Композитна оправа з металу та пластику
Дужки з практичної неіржавкої сталі та рама лінз з пружного та гнучкого пластику TR90 разом створюють зручну та довговічну оправу. Універсальний витриманий стиль підійде до будь-якого типу обличчя, а вигнуті дужки забезпечать комфортну посадку. Окуляри Mijia виготовляються за найсуворішими стандартами для гарантії якості.
Непомітне синє світло може сильно зашкодити зору
Шкідливе синє випромінювання чекає на нас скрізь — у смартфоні, дисплеї комп'ютера, світлодіодних і флюоресцентних лампах і в безлічі інших пристроїв. Тривалий вплив синього випромінювання може призвести до сухості та втоми ока та навіть офтальмологічних захворювань.
Блокує 40% синього випромінювання для захисту зору
Окуляри Mijia створені спеціально для повсякденного використання на роботі, навчанні або в інших випадках, де передбачається тривале використання дисплеїв. Лінзи блокують до 40% шкідливого синього випромінювання, а також захищають від ультрафіолетових променів. З окулярами Mijia Ваш зір весь час буде під надійним захистом.
Точні технології для ясного погляду
На основі лінз захисних окулярів Mijia додане особливе покриття, що захищає від синього випромінювання, водночас одночасно переважне жовте світло. Лінзи блокують шкідливе світло, даючи змогу насолоджуватися природними красою навколишнього світу.
Комфортна посадка без стискання
Особливий вигин дужок ефективно розподіляє навантаження й розділяє тиск на вуха для комфортної посадки. Посилені петлі з металевого сплаву міцно з'єднують дужки з оправою, а також гарантують тривалий термін експлуатації та захист від пошкоджень.Саморегулювані носові упори не ковзають і не тиснуть на ніс.
Важливе зауваження
Навіть використовуючи захисні окуляри, не треба перевантажувати очі. У сучасному світі в багатьох сформувався синдром "цифрової втоми", що проявляється в сухості очей, втоми, ослабленні та помутнінні зору. Для здоров'я очей рекомендується щодня використовувати електронні прилади не більш ніж дві години.
Тип: Захисні окуляри
Матеріал лінз: РС (полікарбонат)
Матеріал оправи: TR 90
Модель: Універсальна
Габаритні розміри: 55х17х140 мм
Вага: 18 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18.0 |
| Висота лінзи | 55 мм |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Додатково | Захист Blue-ray і UV400 35-відсоткове блокування синього спектра самоадаптується носова накладка |
| Доставка/оплата | Предоплата 90 грн.+1% |
| Комплектація | Окуляри, що чистить тканину, Інструкція користувача |
| Матеріал | Пластик |
| Мост | 17 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Стать | Жіночий |
| Тип лінз по матеріалу | Органічні |
| Тип оправи | Ободкові |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Ширина лінзи | 5.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴



