
Лампа для монітора світлодіодна Baseus I-Wok Pro Series Asymmetric Light Source Screen Hanging Light DGIWK-P01
2 499 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Десктоп-лампа світлодіодна Baseus I-Wok Pro Series Asymmetric Light Source Screen Hanging Light
DGIWK-P01
Якщо ваше робоче місце погано освітлюється, то ви не раз помітили, що очі швидко втомлюються й усі літери на екрані починають зливатися в абракадабру. Компанія Baseus спеціально для вас розробила лампу-скінбар з асиметричним світлом I-wok Series USB Asymmetric Light Source Screen Hanging Light Pro. Вона встановлюється прямо на монітор, заощаджуючи місце на робочому столі. Світло від неї спрямоване прямо на стіл, не засліплює очі та не відбивається на екрані. Завдяки високому індексу передавання кольору, він схожий із природним світлом, що не спотворює кольори освітлюваних об'єктів. Яскравість освітлення можна плавно регулювати. Працює пристрій від будь-якого USB-порту: можна під'єднувати до адаптера живлення, наприклад, від телефона або прямо в USB-роз'єм комп'ютера.
Лампа-скринібар встановлюється зверху на монітор або екран ноутбука за секунди, без використання будь-яких інструментів. (Підходить для моніторів товщиною від 5 до 40 мм)
Asymmetric Light Source спрямовує світловий потік прямо на стіл під кутом 45 градусів, а не на екран, захищаючи в такий спосіб очі від появи неприємних відблисків.
Світло від лампи поширюється рівномірно та практично позбавлене шкідливого синього випромінювання: під час роботи та читання навантаження на очі набагато знижене.
Плавне настроювання яскравості освітлення й колірної температури в діапазоні від 3000 до 6500 K — ідеальне рішення, що дає змогу вільно підбирати освітлення для кожного окремого випадку. Пристрій запам'ятовує останній залучений режим і автоматично вмикає його під час наступного запуску.
Працює Baseus I-work Series USB Asymmetric Light Source Screen Hanging Light Pro від мережі. У комплекті ви знайдете кабель USB Type-C. З його допомогою необхідно під'єднати лампу до адаптера живлення, USB-роз'єму або повербанка.
Матеріал Алюміній + ПК
Світлі тони 3000, 5000К, 6500К
Потужність 5 Вт
Источник света:160 Лм.
Робоча температура -10C+40C
Індекс кольоропередавання>97
Регулювання яскравості Плавне (регулюється ручкою)
Продумана конструкція
Розміри 464 x 100 x 38 мм
Живлення від USB Регулювання яскравості та температури світла
Надійна фіксація на моніторі
Вага 480 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній, пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 160 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 6500K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 480 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 90 грн.+1% |
| Комплектація | Лампа, Кабель, Інструкція, Гарантійний талон |
| Колірна температура, К: | 6500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴









