
Портативна батарея Powerbank Baseus Qpow Digital Display 20000 mAh 22.5W With Type-C Cable PPQD-I05 Purple
2 999 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Портативна батарея Powerbank Baseus Qpow Digital Display 20000 mAh 22.5W With Type-C Cable PPQD-I05 Purple
УМБ Baseus Q Pow PPQD-I05 20000 mAh з технологією QC3.0+PD3.0 і Type-C кабелем 22.5W — це потужна батарея з великою ємністю 20000 мА·год, стильним зовнішнім виглядом і численними портами, які дають змогу поновлювати енергію декількох приладів одночасно. Дизайн Павербанка розроблений із зарядним Type-C кабелем 22.5W — тепер можете забути про хвилювання щодо наявності зарядного кабелю, коли Ви не вдома. Компактний, елегантний, інноваційний і багатофункціональний блок живлення виготовлений із високоякісних матеріалів.
Характеристики:
Матеріал корпусу: пластик
Ємність акумулятора: 20000 mAh
Номінальна ємність: 12000 mAh
Потужність: 22.5 W
Кількість портів: 3
Вхідна напруга: 5 V
Вхідний струм: 3A, 1.5A, 2A
Вихідні інтерфейси: Usb Type C, Usb Type A
Тип батареї: Li-pol
Швидке заряджання батареї
Функції заряджання Power Delivery
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Індикація | С дисплеем |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Функції заряджання | QC швидка зарядка 3.0 |
| Колір корпусу | Бузковий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 360 г |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 123 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type C |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 90 грн. + 1% |
| Місткість | 20 000 |
| Заряджається від | USB |
| Категорія товару | Додаткові батареї |
| Комплектація | Зовнішній акумулятор, Кабель, Інструкція, Гарантійний талон |
| Подкатегория товаров | Додаткові батареї |
| Підходить для заряджання | Мобільних телефонів |
| Технологія | Літієво-полімерні (Li-pol) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴






