-50%

Портативна газова плита туристична Mar-Pol M90015
1 999 ₴
999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна плита газова туристична Mar-Pol M90015
Плита газова туристична PIEZO MAR-POL з живленням від картриджів газу пропан-бутан. Завдяки своїм невеликим розмірам плита займає мало місця, тому її можна легко транспортувати та використовувати скрізь, де доступ до іншого варіанту опалення обмежений — наприклад, для тривалих поїздок, кемпінгу, подорожей на природу та на велосипеді тощо.
Потужність нагрівання плити до 2,5 кВт, що дає змогу закип'ятити 0,5 л води менш ніж за 2,5 хв. Додатково плита обладнана ручкою регулювання дози газу, що подається. Отже, ми можемо правильно регулювати силу полум'я, що неабияк полегшить приготування страв і напоїв на відкритому повітрі.
Використання п'єзоелектричного запалювання дає змогу миттєво розпалювати пальник — натискання на кнопку викликає іскро, що запалює потік газу. Використання картриджів дає змогу підвищити мобільність плити без втрати ефективності. Середній розпал газу 195 г/год.
До комплекту входить зручний чохол для транспортування
Тип джерела живлення: газ пропан-бутан
Витрата газу: 195 г/год
Теплова потужність: 2,5 кВт
Тиск подавання: 3,5-6,5 бара
Регулировка мощности пламени: да
Діаметр голки клапана: 0,55 мм
Розміри: 34,5 x 28 x 11 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAR-POL |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.3 кг |
| Матеріал газового пальника | Алюміній |
| Номінальна потужність | 2300 Вт |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Витратуа газового палива | 100 г/год |
| З'єднання балона | Цангові |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Цанговий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 88 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Кейс для транспортування | Так |
| Плита | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/Оплата | Предоплата 90 грн+1% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴





