Електричний конвектор нагрівач Xiaomi SmartMi Convector Heater 1 Smart DNQZNB05ZM ERH6004EU
Розумний нагрівач SmartMi
Нагрівач повітря SmartMi Convector Heater 1 Smart подбає, щоб у вашому домі завжди було тепло та затишно. Потужності приладу досить, щоб швидко обігріти приміщення площею до 20 м кв. Зручне сенсорне керування, дистанційна комунікація, тонкий сучасний дизайн і подвійний захист забезпечують новий рівень користувацького комфорту й безпеки.
Обігріває, але не сушить
SmartMi Convector Heater 1 Smart працює за принципом конвекційного нагрівання: тепле повітря підіймається вгору, змушуючи холодне повітря опускатися в підлогу. Відбувається різниця у тиску, що створює м'яку мікроциркуляцію повітряних мас. SmartMi Не пересушує повітря в кімнаті, не створює протягів або потужних потоків. У вашій кімнаті панує приємна затишна атмосфера.
Керування через MiHome
SmartMi Convector Heater 1 Smart підтримує дистанційне керування через мобільний застосунок MiHome. Встановіть температуру в межах від 16 до 32 градусів і увімкніть нагрівач, і після приходу додому ви опинитеся в заздалегідь нагрітій кімнаті.
Інтелектуальне підтримання температури
Вбудовані в корпус SmartMi Convector Heater 1 Smart датчики з високою точністю контролюють температуру в приміщенні. Щойно температура досягне заданого вами показника, опалювач автоматично припинить роботу та ввімкнеться після того, як температура в кімнаті знизиться. SmartMi підтримує комфортний мікроклімат і економно витрачає електроенергію.
Потужне нагрівання
Нагрівальний елемент із заліза, хрому й алюмінію нагрівається миттєво після вмикання і відразу ж починає віддавати тепло. Тепле повітря проходить через решітку спеціальної форми та рівномірно розподіляється кімнатою. Вже за кілька хвилин після увімкнення ви відчуєте, що в кімнаті стало теплішим.
Захист від вологи
Ступінь захисту IPX4 дає змогу розміщувати нагрівач SmartMi Convector Heater 1 Smart у приміщеннях із підвищеною вологістю. Ви можете безпечно встановлювати конвектор у ванній кімнаті та не переживати, що краплі води потраплять усередину.
Захист від перегрівання та падіння
Вбудований датчик температури автоматично вимикає живлення конвектора за внутрішньої температури понад 95 °C. Окремий датчик перекидання вимикає конвектор за нахилу корпусу на понад 45°.
Сенсорний дисплей
Зручний сенсорний дисплей на корпусі повідомляє актуальну інформацію про температуру та вологість повітря в кімнаті. Для зміни температури досить одного дотику. Три режими яскравості дисплея дають змогу чітко бачити показники за будь-якого освітлення в кімнаті.
Мінімум місця — максимум комфорту
Товщина корпусу SmartMi Convector Heater 1 Smart становить усього 9 см. Лаконічний і витончений дизайн допомагає нагрівачу органічно вписатися в інтер'єр будь-якої кімнати. Зручні бічні ручки та вага приладу всього 6.4 кг забезпечують комфортне переміщення конвектора по дому.
Примітка: глобальна версія з європейською вилкою
Площа обігрівання: До 20 м2.
Потужність: 2 200 Вт
Тип керування: Електронний
Регулювання температури: Є
Smart-керування: Є
Термостат: Електронний
Дисплей
Захист від перегрівання
Вимкнення у разі перекидання
Тип встановлення: Підлоговий
Додатково: Захист від дітей
Колір білий
Підтримка вільного регулювання температури: 16-28 °C
Ступінь водонепроникності: IPX4
Ніжки
2 високоефективні нагрівальні елементи з алюмінієвого листа з площею випромінювання до 4600c㎡
Можна використовувати у ванній кімнаті
Параметри входу: 220 В, ~50 Гц
Габарити 694 x 202 x 448 мм
Вага 5.8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2200 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.8 кг |
| Висота | 448 мм |
| Глибина | 202 мм |
| Ширина | 694 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 90 грн. + 1% |
| Комплектація | Нагрівач, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 499 ₴








