Бездротовий іригатор Oclean W10 Green
Oclean W10 іригатор розроблений спеціально для широкого спектра сценаріїв. Мінімалістичний дизайн і ремінець дають змогу використовувати його вдома, в офісі або в дорозі. Оскільки стоматологічна допомога стає все більш важливою, Oclean W10 Green, підходить на всі випадки життя, — це те, що потрібно всім.
Ефективне та потужне очищення
2 насадки для будь-якого завдання
Легкість використання
Ефективне та потужне очищення
Oclean W10 подає струмінь води 0.66 mm для ефективного та точного очищення від залишків їжі між зубами. Потужний потік води легко досягає ділянок, недоступних для зубних щіток, забезпечуючи безпрецедентний догляд за порожниною рота, зубами та яснами.
2 насадки для будь-якого завдання
Oclean W10 має 5 різних режимів чищення й 2 високоефективні насадки. Завдяки насадкам, які піклуються про ваші ясна та мову, Oclean W10 налаштовує, оптимізує й покращує ваш особистий розпорядок чищення зубів.
Легкість використання
Знімний резервуар для води спрощує очищення, а герметичне ущільнення гарантує брак витоків води в будь-який час і в будь-якому місці. Бак для води 200 мл, швидке заряджання та батарея якої вистачає на 30 днів, особливо корисний для тих, хто завжди на ходу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oclean |
| Країна виробник | Китай |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Кількість насадок | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Іригатор |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.58 кг |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 7 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Додаткові характеристики іригатор | |
| Об'єм резервуара для води | 200 мл |
| Тип іригатора | Портативний |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність акумулятора | 1400 мА·год |
| Категорія | Для дорослих |
| Комплектація | Бездротовий іригатор, 4 насадки, Зарядний кабель, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 399 ₴




