Тепловентилятор SmartMi Fan Heater Smart
Тепло та затишно
Висока потужність 2000 Вт забезпечує нагрівання всього за 3 секунди з подальшою стабілізацією температури в упродовж 10 секунд, а надширокий кут обдування повітря 90° — рівномірне прогрівання. Тепловентилятор Smartmi Fan Heater Smart виготовлений з високоякісного пластику з сертифікатом RoHS, що гарантує брак шкідливих речовин і неприємного запаху в час нагрівання.
Зручне керування
Купіть розумний підлоговий вентилятор Smartmi Fan Heater Smart і відчуйте комфорт холодна пора року. Для керування нагрівачем ви можете використовувати пульт дистанційного керування або свій смартфон.
Турбота і комфорт
Особлива конструкція, що застосовується на крильчатці витяжного вентилятора дають змогу знизити рівень шуму на 35,6 дБ. Також передбачене автоматичне вимкнення живлення у разі відхилення від норми та блокування від дітей.
Підлоговий тепловентилятор
Номінальна потужність: 2200 Вт
Діаметр нагрівального елемента: 300 мм
Швидкість нагрівання: 3 сек
Угол обдува: 90°
Похила конструкція крильчатки
Рівень шуму: до 35,6 дБ
Під'єднання до програми на смартфоні
Пульт дистанційного керування
Вбудований таймер
Захист від дітей
Автоматичне вимкнення у разі несправності
Немає небезпечних речовин і аномального запаху
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | Так |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 90 грн. + 1% |
| Комплектація | Тепловентилятор, Пульт керування, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

