
Настільна лампа Yeelight USB Folding Charging Small Table Lamp 1800mAh 3700K YLTD11YL YLTD112CN White
1 499 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Настільна лампа Yeelight USB Folding Charging Small Table Lamp 1800mAh 3700K YLTD11YL YLTD112CN White
Yeelight USB Folding Charging Small Table Lamp
Настольная лампа Yeelight USB Folding Charging Small Table Lamp - это складная лампа, которая сохраняет в себе баланс между функциональностью и исскуством. - Три метода зарядки - Удобная для переноски - Длительный срок службы батареи до 40 часов
Большой срок експлуатации
Встроенная литийнная батарея емкостью 1800 mAh обеспечивает долгую жизнь устройству, это позволяет использовать лампу без подзарядки до 40 часов.
Маленькая и практичная
Легкая и практичная, удобная в переноске, с подзарядкой USB кабелем от компютера, блока питания - зарядка возможна в любой вариации, которая будет вам удобна.
Захист для очей
Потрійне якість дозволяє уникнути втоми очей, мінімум синього світла зменшує пошкодження сітківки. Згідно з науковими дослідженнями колірна температура підходить для чтенияКупить настільну лампу Yeelight USB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yeelight |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга живлення | 5В |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 200 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Управління | Сенсорне |
| Форма світильника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Теплий/холодний |
| Колірна температура | 3700К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Настільна лампа, USB кабель, Інструкція, гарантійний талон |
| Особливості | Збільшення яскравості під час підняття цоколя на 120° Вбудований модуль захисту від температури NTC Режим читання: 4 години використання Комп'ютерний режим: 8 годин використання Режим економ: 40 годин використання USB-порт для заряджання |
| Тип стійки | Похилий |
| Тип цоколя/патрона: | Вбудований світлодіод (LED) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴





