Вентилятор Dream Maker Feel Fan DM-FAN01
Тихий і природний бриз
Команда Dream Maker зібрала багато даних про вітри. На основі даних вони розробили алгоритм імітації природного вітру, який може створювати м'який та випадковий бриз. Крім того, вентилятор на підставці має інвертор постійного струму, зручний та дуже тихий, ви зможете добре спати при тихому, природному бризі.
3 налаштування швидкості
З трьома рівнями швидкості, коливанням 140°, коливанням, що перемикається, і регульованою по висоті підставкою ви можете налаштувати всі параметри індивідуально відповідно до своїх потреб.
Управління за допомогою смартфона
Підлоговий вентилятор Dream Maker має дистанційне керування через ваш смартфон. Крім того, цей тихий вентилятор також підтримує голосове керування, чотири голосові системи, включно з MI та Al.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dream Maker |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Діаметр лопатей | 330 мм |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Регулювання швидкості | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 99 мм |
| Глибина | 21 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Рівень шуму | 13 дБ |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Вентилятор, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴





