Автокомпресор розумний насос Mojietu Cordless Speed Air Pump CQB01MC
Накачати шини - легко і швидко!
Автокомпресор Wirless Fast Charging Pump Lightning — це зручна компактна модель бездротового повітряного компресора, за допомогою якої ви легко і швидко зможете накачати шини, камери тощо. Портативний електричний насос має міцну конструкцію, датчик тиску, підтримує швидку зарядку ємкого акумулятора і зроблений з сучасних міцних матеріалів. У комплекті до нього йдуть всі необхідні аксесуари та деталі. Портативний акумуляторний компресор виручить у будь - якій ситуації.
Висока ефективність
Електричний насос має надійний двигун постійного струму 3 покоління потужністю 50 Вт, який був удосконалений. Постійні магніти створюють обертальний рух у литому циліндрі, що забезпечує максимальну ефективність потужного двигуна. За допомогою цього автокомпресора ви заощадите до 8 хвилин, якщо постійно накачуватимете чотири шини автомобіля. Максимальний тиск повітря становить 10 атм. Продуктивний компресор стане для вас справжнім помічником.
Додаткові привілеї
Автокомпресор Wireless Fast Charging Pump Lightning обладнаний сучасним сенсорним екраном, який виводить інформацію про тиск у шинах і має підтримку різних режимів. Універсальна світлодіодна лампочка з трьома режимами інтенсивності може забезпечити видимість в умовах будь-якого освітлення. Крім того, автономний портативний компресор може допомогти в критичній ситуації попросити допомоги, вмикаючи світловий режим SOS. 3 Повітряні форсунки в комплекті забезпечують універсальність використання.
Надійність і універсальність
Портативний електричний насос має цілісну конструкцію, виготовлену з литого алюмінію. Це гарантує витривалість, міцність і довготривалий термін служби. При цьому компресор дуже легкий. Високотехнологічна обробка поверхні з анодійною охороною забезпечує зручний захоплення, стійкість до забруднення, механічне пошкодження. Для зручного перенесення і зберігання у комплекті до цього компресору йде спеціальна сумка. Виробник подбав про максимальний комфорт експлуатації.
Чудова автономність
Ви завжди можете розраховувати на ефективну роботу автомобільного компресора за рахунок міткою литій-іонної акумуляторної батареї на 2600 мАч. Роботоспроможність у режимі очікування зберігається протягом року. Повністю заряджений портативний електронасос накачує п’ять автомобільних шин, 9 велосипедних і 7 мотоциклетних. Ця модель підтримує швидку зарядку за допомогою інтерфейсу Type-C, тому ви можете підзарядити компресор навіть за допомогою павербанки.
Компактний ергономічний дизайн
Автокомпресор Wireless Fast Charging Pump Lightning є прикладом бездротового насосу з максимально комфортним використанням. Мінімум елементів, малих розмірів і ваги робить експлуатацію і зберігання дуже легким. Розміром з банком Коли є ефективний бездротовий насос у сумці, бардачці автомобіля, підстакані тощо. При цьому він займе мінімум місця. Незамінний гаджет у поїздці автомобілем, велосипедом, відпочинку. Спущена шина не зіпсує ваших планів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPEED |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний тиск | 10 атм |
| Стан | Новий |
| Тип | Однопоршневий |
| Тип насосу | Електричний (від прикурювача) |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Тиск на виході: | ≥150 фунтів на квадратний дюйм (10 барів) |
| Довжина повітроводу: | 180 мм |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність акумулятора | 2600 мАч |
| Інтерфейс заряджання: | Micro-USB |
| Комплектація | Насос Сумка-чохол для зберігання і транспортування Інструкція Гарантійний талон |
| Тривалість заряджання: | Приблизно 3 години |
| Робоча температура | От 0°C до 45°C |
| Розмір | 70 x 140 мм |
| Рівень шуму | < 90 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴






