
Портативна батарея Xiaomi Redmi Power Bank 10000 mAh Micro-USB/USB-C (PB100LZM) (2USB) (VXN4305GL) BlackBlack
1 499 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Портативна батарея Xiaomi Redmi Power Bank 10000 mAh Micro-USB/USB-C (PB100LZM) (2USB) (VXN4305GL) BlackBlack
Redmi 10000mAh
Ємність - 10000 mAh
Акумулятор - Li-pol
Вихідний струм - 2.1 A, 2.6 A
Інтерфейсів для зарядки для пристроїв - 2
Зручна зарядка сучасних гаджетів
Тепер вам не потрібно турбуватися про заряд у вашому телефоні, адже досить просто приєднати його до зовнішнього акумулятора Redmi 10000mAh White VXN4286 і можна продовжувати слухати музику, грати або спілкуватися в соц. мережах. Завдяки місткості на 10 000 мАг ви зможете зарядити свій смартфон близько 2-х раз, що дозволить вільно гуляти та подорожувати.
Компактна і надійна конструкція
Ергономічна форма глибокого білого кольору не тільки приємно виглядає, але і відмінно відчувається в руці. До того ж компактні розміри й невелика вага зроблять транспортування максимально комфортним. Пристрій легко поміщається в невеликій кишені або сумці, а міцний пластиковий корпус не боїться подряпин, відколів та інших механічних пошкоджень.
Сучасна батарея
В основі Redmi 10000mAh White VXN4286 лежить сучасна літій-полімерна батарея, яка є більш вдосконаленою на відміну від звичного літій-іонного акумулятора. Вона відрізняється низьким саморозрядом, слабо вираженим ефектом пам'яті та більш стабільною напругою. При цьому батарея впевнено працює при низьких і високих температурах, а її коефіцієнт ефективності становить 75%.
Універсальність
Розробники обладнали зовнішній акумулятор технологією мікроструму, завдяки якій ви зможете безпечно і швидко заряджати навіть такі невеликі пристрої, як бездротова гарнітура, смарт-годинник і фітнес-браслет. До того ж два USB-роз'єми подбають, щоб вам не довелося вибирати, який пристрій важливіше.
Надійність і ефективність
Щоб зарядка була максимально безпечною, Redmi 10000mAh White VXN4286 має 9-рівневий захист, завдяки якому апарат не боїться коротких замикань, перегріву, перевантаження і навіть перенапруги. Це максимально збільшить його експлуатаційний термін і дозволить уникнути багатьох серйозних проблем.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 5.1 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 285 г |
| Висота | 150.5 мм |
| Довжина | 15.1 мм |
| Ширина | 73.6 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Портативна батарея, інструкція, гарантійний талон |
| Призначення | Телефон, Смартфон, Планшет, Смарт-годинник, інше |
| Технологія заряджання | Стандартна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴




