
Датчик диму Mi Smart Home Fire Detector Alarm Honeywell MiJia Zigbee HomeKit YTC4020RT JTYJ-GD-01LM/BW
1 999 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Датчик диму Mi Smart Home Fire Detector Alarm Honeywell MiJia Zigbee HomeKit YTC4020RT JTYJ-GD-01LM/BW
Пожежний вапна отримав сертифікат відповідності CCCF, який видається Національною пожежною академікою спеціального обладнання, призначеному для виявлення пожеж. У разі досягнення небезпечної величини концентрації диму в зоні моніторингу, обладнання миттєво починає видавати сигнал тривоги, і відправляє сповіщення в застосунок на телефоні. Фахівці Xiaomi дуже ретельно провели випробування сигналізації, все для того, щоб ще на один рівень підвищити безпеку кожного дому.
Особливості
Віддалене сповіщення
звукове сповіщення
нагадування про потребу технічного обслуговування
повідомлення на мобільний телефон
Технічні характеристики
Матеріал корпусу: Пластик
Напруга живлення: 3В
Тип: Датчик диму
Розумний дім: Так
Тип підключення: ZigBee
Взаємодія з мобільним застосунком: Mi Home
Призначення: Виявлення загоряння
Джерело живлення: Батарейка CR132A (не постачається в комплекті)
Сумісність: Android 4.0, IOS 7.0 і вище
Робоча температура: від -10 до +55 °C
Вага: 100 г
Колір: Білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 100 |
| Взаємодія з мобільним застосунком: | Mi Home |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 90 грн. + 1% |
| Джерело живлення | Батарейка CR132A (не постачається в комплекті) |
| Комплектація | Датчик диму, Інструкція, Гарнійний талон |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга живлення | 3В |
| Робоча температура | от -10 до +55°С |
| Розміри: | 90 х 36 х 25 мм |
| Сумісність | Android 4.0, IOS 7.0 і вище |
| Тип підключення | ZigBee |
| Розумний дім: | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴







