Очищувач води Xiaomi Mi Water Purifier Ecomo LT PEAC-60-1001
Просте встановлення і компактні габарити фільтра
Очищення Ecomo встановлюється безпосередньо на змішувач. Портативний фільтр займає мінімум місця. Товщина пристрою дорівнює 82 мм, а висота — 82 мм. — 117 мм.
Висока швидкість очищення
Очищення води відбувається зі швидкістю 1 літр за хвилину. Всередині пристрою знаходиться акумулятор ємності 1000 мАч. Підтримує робочий тиск у діапазоні 0,10-0,40 МПа. Температура може регулюватися від 5 до 38 градусів за Цельсієм.
Синхронізація смартфона
Фільтр Ecomo підтримує синхронізацію з вашим смартфоном.
Водоочильник оснащений світлодіодним індикатором, який змінює колір залежно від якості води. Слідкуйте за кольором індикатора, щоб забезпечити вчасне заміну фільтруючого елемента.
Ефективне очищення від домішок
Складна система фільтрування очищує воду від пестицидів, фармацевтичних антибіотиків, нафтохімічних добрив з важких металів, розчинених іонів кальцію та магнію.
Закріплюється портативний фільтр до будь - якого суміші за допомогою чотирьох міцних шайб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.43 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1000 мАч |
| Використання | Для гарячої води, Для питної води, Для холодної води |
| Призначення очищення | Знезалезування, Збагачення киснем, Ум'якшення |
| Номінальний загальний об'єм очищеної води: | 50 л |
| Застосовне джерело води: | Водопровідна вода |
| Робочий тиск | 0.10 - 0.40 МПа |
| Розмір | 82 х 117 мм |
| Швидкість фільтрації | 1 |
| Температура на вході: | 5-38 °C |
| Фільтрувальні елементи: | Натуральний кокосовий горіх/Активоване вугілля/волокно/Іонообмінне волокно |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴



