-29%

Реле двоканальне Aqara Wireless Relay ZigBee Controller LLKZMK11LM
1 399 ₴
999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Реле двоканальне Aqara Wireless Relay ZigBee Controller LLKZMK11LM
Бездротове реле Aqara Wireless Relay може використовуватися в парі зі звичайним вимикачем, додаючи йому функціонал «розумного» вимикача, або як пристрій для віддаленого керування електроприладами. Бездротове реле Aqara — це легкий спосіб автоматизувати керування світлом або іншими електроприладами. Просто під'єднайте реле в розрив живлення електроприладу та з'єднайте його з центром розумного будинку. Ви отримаєте можливість керувати реле за допомогою бездротових вимикачів, мобільного застосунка або автоматизованих сценаріїв, що ґрунтуються на показаннях датчиків або таймерів.
Особливості:
• Моніторинг енергоспоживання
• Захист від перевантаження й перегрівання
• Віддалене керування зі смартфона
Важливо! Це реле не має можливості комутації гальванічно відв'язаних від керівного сигналу ліній (не підтримує «сухий контакт»). Використання реле без перемички між контактами «L» і «IN» неприпустиме, призводить до втрати гарантії та виходу реле з ладу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqara |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Маса | 100 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий протокол | ZigBee |
| Вхідна напруга | 100 -250 В, 50/60 Гц |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Реле, Інструкція, Гарантійний талон |
| Максимальна потужність | 2500 |
| Максимальне навантаження | 10А/2500 Вт |
| Максимальний струм спрацьовування | 10 А |
| Підтримка IOS/Android | Android, Apple HomeKit, iOS |
| Розмір | 49,3х46х24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴

