
Реле одноканальне без нульової лінії Aqara Switch Module T1 ZigBee Global SSM-U02 AU002GLW01
1 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Реле одноканальне без нульової лінії Aqara Switch Module T1 ZigBee Global SSM-U02 AU002GLW01
Зробіть свої пристрої «Смарт» Розумне одноканальне бездротове реле без нейтралі Aqara Single Switch Module T1 (No Neutral) дає можливість наділити розумним і бездротовим керуванням будь-побутове пристрій у вашому домі. Це реле володіє компактними розмірами, що дозволяє встановити його в будь-якому місці будинку.
Підтримка Zigbee 3.0
Zigbee 3.0 — це протокол синхронізації між розумними пристроями Aqara. Підтримка технології Zigbee 3.0 наділяє смарт пристрої такими перевагами:
Мале споживання електроенергії;
Швидка передача даних (миттєва реакція на отримані команди);
Великий радіус дії і найбільш стабільна зв'язок між пристроями;
Підтримка локального з'єднання з пристроями у разі відсутності інтернету.
Потужний
Максимально допустима резистивне навантаження для реле — 2200 Вт. Це дозволяє управляти дуже великою кількістю ламп, а також потужними побутовими приладами.
Універсальність
Компактні розміри реле дозволяють помістити його в одну монтажну коробку (підрозетники) разом з основним вимикач або розетку. Такий варіант установки наділяє відповідну пристрій автоматичним і дистанційним управлінням. Для реле також передбачені схеми підключення вимикачів з двома клавішами. Пристрій підтримує більшість систем розумного будинку і голосових помічників — Apple Siri, Amazon Alexa, Google Assistant та інші.
Автоматизуйте
Використовуйте сумісні датчики руху і відкриття дверей, щоб дати можливість різним світильників включатися автоматично, коли ви заходите в кімнату. Відповідно, при виході з кімнати, реле здатне автоматично вимикати освітлення.
Контролюйте споживання електроенергії
Додаток Aqara здатне порахувати, скільки електроенергії споживає той або інший пристрій у вашому домі.
Примітка:
Для інтеграції Aqara Single Switch Module T1 в систему HomeKit, використовуйте модуль управління розумним будинком Xiaomi Aqara Hub Gateway M2 Apple HomeKit;
Тип підключення реле — без нейтрального проводу;
З-за відсутності нейтрального проводу, споживане пристрій повинен мати потужність не менше 3 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqara |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 35 град. |
| Маса | 157 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий протокол | ZigBee 3.0 |
| Вхідна напруга | 100 -250 В, 50/60 Гц |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 90 грн. + 1% |
| Комплектація | Реле, Інструкція, Гарантійний талон |
| Максимальна потужність | до 1250Вт |
| Підтримка IOS/Android | Android, Apple HomeKit, iOS |
| Розмір | 43 х 40 х 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴





