-9%

Розумний контролер мотор на карниз Aqara Intelligent Curtain ZNCLDJ11LM
5 499 ₴
4 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розумний контролер мотор на карниз Aqara Intelligent Curtain ZNCLDJ11LM
Двигун для штор Aqara пройшов державну сертифікацію 3С (China Compulsory Certification). Для виробництва зовнішнього корпусу виробу використовується високоякісний ударостійкий антикорозійний алюміній із стійкістю до дії вологи, відрізняється високими експлуатаційними характеристиками.
управління зі смартфоном і ручне управління
взаємодію з пристроями розумного будинку
знижений рівень шуму направляючою рейковою
плавний хід
автоматична зупинка роботи рейкової направляючої у випадку перешкод
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqara |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Алюміній |
| Управління | Електропривод |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити: | 70 х 50 х 346 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Максимальна вологість: | 10-90% відносної вологості |
| Доставка/оплата | Предоплата 90 грн. + 1% |
| Комплектація | Розумний мотор на карниз, Інструкція, Гарантійний талон |
| Крутний момент: | 1.2 Н • м |
| Потужність | 13 Вт |
| Напруга живлення | 110-240 В ~, 50/60 Гц |
| Робоча температура | -20 °C +55 °C |
| Швидкість відкривання: | 14 см/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴




