Кільцева лампа Baseus Live Stream Holder-table Stand 25,4 см CRZB10-A01 Black
Тримач з кільцевим освітленням Baseus CRZB10-A01 призначений для мобільної фото - і відео-зйомки, детальної зйомки, може служити додатковим освітленням.
Складається з круглого кільця-світильника, дугоподібного кронштейна і знімного штатива.
Світильник має 3 режими освітлення: білий світ, тепле світло, м'яке світло, і 11 режимів яскравості.
Для управління підсвічуванням використовується перемикач на дроті.
Кут нахилу селфи лампи і власника регулюються.
Працює кільцева від USB лампа з напругою 5 В і струмом 2 А. Від корпусу йде незнімний шнур з коннектором USB.
Характеристики:
Кількість режимів освітлення: 3 (білий світло, теплий світло, м'яке світло)
Кількість режимів яскравості: 11
Максимальна довжина штатива: 60 см
Мінімальна довжина штатива: 20 см
Матеріал штатива: ABS пластику, ПК, метал
Живлення лампи: USB
По периметру кільця 120 яскравих світлодіодів
Робоча температура навколишнього середовища: від -20°С до + 65°С
Фіксація телефону розміром 4.7" - 6.5"
Діаметр: 25 см
Колірна температура: 3300-6000 K
Кріплення поворотне і гнучке
Комплектація:
Кільцева лампа
Штатив
Тримач для телефону
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний роз'єм | USB |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка та оплата | Предоплата 90 грн+1% |
| Кількість режимів яскравості: | 11 |
| Комплектація | Кільцева лампа для селфі, Інструкція, Гарантійний талон |
| Конструкція | Шарнірна/складова |
| Максимальна довжина штатива: | 60 см |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна довжина штатива: | 20 см |
| Живлення | Мережа |
| Сумісність | Смартфони, відео та фотокамери |
| Фіксація телефона розміром | 4.7" - 6.5" |
| Колірна температура, К | 3300-6000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴





