
Портативна батарея Powerbank Baseus Q-Pow Digital Display With Type-C Cable 10000 mAh PPQD-A02 White
1 899 ₴
- Немає в наявності
- Код: 05818
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Портативна батарея Powerbank Baseus Q-Pow Digital Display With Type-C Cable 10000 mAh PPQD-A02 White
Нерідко може статися так, що в самий невідповідний момент телефон може просто відійти. Перше що приходить на розум це знайти найближчу розетку. А якщо це сталося у лісі, то цей варіант відразу відпадає. Залишається тільки один вихід, це скористатися пауербанком Baseus Qpow 10000 mAh (з кабелем Type-C), адже тільки він зможе віддати дорогоцінну енергію "потерпілому" смартфону
Характерні особливості акумулятора мобільного телефону, для планшета Baseus Qpow 10000 mAh (з кабелем Type-C):
- У корпусі батареї знаходяться Li-Pol елементи живлення контролер управління їх зарядом і розрядом;
- Ємність повністю справного павербанка досягає 10000 mAh;
- Матеріал корпусу - в пластиковому корпусі;
- Baseus Qpow 10000 mAh (з кабелем Type-C) має середню вагу і скромні габаритні розміри, що дозволяє без проблем транспортувати його в рюкзаку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Індикація | С дисплеем |
| Максимальна потужність W | 15 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Швидка зарядка, Індикатор рівня заряду, Вбудований кабель, Ремінець на руку, Дисплей |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 203 г |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type C |
| Вихід USB1 | 3 А |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Місткість | 10 000 |
| Заряджається від | USB |
| Комплектація | Зовнішній акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Підходить для заряджання | Мобільних телефонів |
| Технологія | Літієво-полімерні (Li-pol) |
| Вихідні інтерфейси | USB˽ USB Type-C˽ microUSB˽ Apple Lighting |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴





