
Портативна батарея Powerbank Baseus Super Mini Digital Display 10000 mAh 22.5W PPMN-A01 Black
1 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00000089842
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Портативна батарея Baseus Super mini digital Display power bank 10000mAh 22.5 W PPMN-A01 Black
Power Bank Baseus PPMN-A Super Mini 22.5 W 10000mAh не виділяється великими розмірами і вагою, надійністю і високою якістю виконання. Модель реалізована в класичному дизайні зі стильними деталями, які надають їй привабливий зовнішній вигляд. Корпус пристрою виготовлений з надміцного пластику, має приємну на дотик поверхню, що запобігає вислизання з рук і не залишає на собі слідів від пальців.
Большую половину передней панели занимает черная глянцевая накладка, в верхней части которой находится LED дисплей, который отображает уровень остаточной энергии повербанка. На одной из боковых граней расположена кнопка, а в торце - один универсальный USB порт и разъем Type-C, который предназначен для зарядки сторонних гаджетов и зарядки самого повербанка.
Модель поддерживает следующие протоколы быстрой зарядки: PD2.0/3.0, PPS, QC2.0/3.0, SCP, FCP, AFC, APPLE2.4, BC1.2, PE+.
Емкость батареи - 10000mAh, сила тока и мощность составляют 3А и 22.5Вт соответственно.
В комплект к повербанку входит кабель Type-C.
Повышайте оптовые продажи своего магазина с моделями от бренда Baseus.
Характеристики:
Input:
Type-C:5V/3A; 9V/2A
Output:
Type-C:5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A
USB:4.5V/5A(SCP); 5V/4.5A(SCP); 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A
USB+Type-C:5V/3A
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 122 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка та оплата | Предоплата 90грн+1% |
| Місткість | 10000 |
| Ємність, mAh | 10000 |
| Категорія товару | Додаткові батареї |
| Комплектація | Зовнішній акумулятор, кабель USB Type-C, Інструкція, гарантійний талон |
| Подкатегория товаров | Додаткові батареї |
| Технологія | Літієво-полімерні (Li-pol) |
| Тип батареї | Універсальна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴



