
Мережевий зарядний пристрій Hoco N6 Charmer 2 USB, QC3.0, 3 A White
299 ₴
- В наявності
- Код: 00000089349\09861
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій Hoco N6 Charmer 2 USB, QC3.0, 3 A White
Мережевий зарядний пристрій Hoco N6 Charmer (2 USB, QC3.0, 3A) призначений для заряджання телефонів, планшетів та інших пристроїв, що під'єднуються через кабель із входом USB. Підтримує швидке заряджання, має багаторівневий захист.
Особливості мережевого зарядного пристрою Hoco N6 Charmer (2USB, QC3.0, 3A):
Виготовлений із високоякісних матеріалів, які забезпечують довгі роки експлуатації пристрою;
Підтримує швидке заряджання PD 3.0, QC3.0/QC2.0, FCP, AFC і багато інших сучасних протоколів;
Підходить для заряджання широкого вигляду пристроїв: телефонів, електронних книг, планшетів, зовнішніх акумуляторів тощо;
Має вбудований захист від перепадів напруги, перегрівів та перезаряду;
Дає змогу одночасно заряджати до двох пристроїв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 18 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 12 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 3 A |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 90 грн. + 1% |
| Кабель у комплекті | Немає |
| Категорія товару | Зарядні пристрої |
| Кількість заряджуваних пристроїв | 2 |
| Комплектація | СЗП, Інструкція, Гарантійний талон |
| Наявність дисплея | Немає |
| Живлення | От сети |
| Подкатегория товаров | Мережеві |
| Підходить для заряджання | Універсальна |
| Сумісність | Універсальний |
| Вихідні інтерфейси | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴



