
Бездротова миша Xiaomi Mi Dual Mode Wireless Mouse Silent Edition HLK4041GL HLK4032CN Black
749 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00000089330
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Мышь Xiaomi Mi Dual Mode Wireless Mouse Silent Edition HLK4041GL HLK4032CN Black
Подвійний режим під'єднання Bluetooth 4.2 або USB-приймач 2.4 ГГц
Продуктивність 1300 dpi
Безшумний хід
Ергономічний дизайн
Дві додаткові бічні кнопки, що дають змогу в браузері використовувати їх у режимі перемикання між перегляденими сторінками — вперед/Назад.
Миша Xiaomi Mi Wireless Bluetooth Dual Mode має можливість під'єднуватися через Bluetooth 4.2 і через бездротовий канал частотою 2.4 ГГц. Поєднайтеся з двома комп'ютерами та без проблем працюйте. Просто натискаючи кнопку керування, ви зможете легко перемикатися між режимами.
Безшумні кнопки миші повністю позбулися гучних кліків, що порушують спокійну робочу атмосферу. Тепер таку мишу можна використовувати не тільки в офісі, але й у бібліотеці, аудиторії або навіть вдома під час роботи допізна, не заважаючи людям частим шумом від натискань.
Ліворуч на корпусі бездротової миші Xiaomi Mi Wireless Bluetooth Dual Mode розміщені дві функціональні кнопки, які керують сторінкою вперед або назад.
Правильно спроєктований вигин корпусу ідеально підходить під руку користувача.
Верхня панель миші має особливо стійке покриття, на якому не залишаються сліди бруду та відбитки пальців, а з боків спеціально зроблений точковий тактильний візерунок, що не дає мише вислизати навіть під час роботи мокрими руками.
Під час створення форми миші були враховані не тільки естетичні міркування, а й великий обсяг фізіологічних даних. Враховувалися розміри та форми рук безлічі користувачів, для того, щоб виробити найзручніший контур вигину для різних рук. Навіть після тривалої роботи така миша не залишає відчуття втоми та перевантаження.
Симетрична форма бездротової миші Xiaomi зі спеціальним звуженням у центрі не тільки має стильний вигляд, але й дає змогу використовувати її як правшам, так і лівшам.
Матове чорне покриття переливається сріблястими відтінками подібно засіяному безліччю зірок нічному неба. Кварцовий білий нагадує про яскравий білий пісок і безтурботний настрій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 93 г |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1300 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 64 мм |
| Миша | |
| Кількість клавіш миші | 4 |
| Конструкція миші | Класична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Джерело живлення | батарейки |
| Кількість кнопок | 4 |
| Комплектація | Миша, USB-приймач, Інструкція, Гарантійний талон |
| Під'єднання: | Бездротове |
| Роздільна здатність | 1300 dpi |
| Тип датчика | Оптичний |
| Форм-фактор | Повнорозмірна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴






