Будинок для тварин з підігрівом Petkit Cozy Smart Pet Wi-Fi White House P810
М'яко і зручно
Смарт-будиночок для домашніх тварин PETKIT P810 не залишить вашого вихованця байдужим. Текстура внутрішнього килимка з лляної оббивкою і пеновым наповнювачем товщиною в 1 см з ефектом пам'яті, не викличе алергії і неприємних відчуттів у вихованця. Нижня поверхня виготовлена з нековзного матеріалу, який щільно прилягає до поверхні будиночка і не створює дискомфорт.
G - форма входу
Відкрита G - форма забезпечує вільний і зручний вхід і вихід з будиночка, а також повну безпеку у випадку, якщо будиночок перевернеться. Ваш вихованець завжди зможе вийти з нього без вашої допомоги.
Надійна конструкція підстави
Підстава будиночка збирає конденсат, викликаний вологістю і різницею температур усередині і зовні. Таким чином, будиночок залишається сухим всередині, волога не накопичується на його стінках, і ваш вихованець відпочиває в повному комфорті. Спеціально розроблена система збору конденсату дозволяє постійно зберігати чистоту в будиночку.
Повна вентиляція
Отвір, що знаходиться з задньої сторони, і відкрита G-форма входу забезпечують постійну циркуляцію повітря всередині будиночка.
Інтелектуальне регулювання температури
Десятки чутливих датчиків механічних компонентів всередині будиночка працюють незалежно від сезонних умов і гарантують комфортну температуру. Будь то жарко або холодно, розумний будиночок PETKIT P810 автоматично адаптується до температури навколишнього середовища. Вбудовані теплові датчики визначають перебування вихованця в будиночку і дозволяють господареві регулювати температуру в ньому. Так ваш вихованець завжди буде відчувати себе комфортно.
Якісний і повноцінний сон
Завдяки дослідженням в області гідродинаміки і трьохетапної формулою, звукоізоляційна конструкція воздуховода робить повітряний потік більш плавним, одночасно регулюючи температуру і знижуючи шум у будиночку. Це дозвольте вашому вихованцеві спокійно спати 24 години. Сферичний дизайн забезпечує відчуття обійми, створюючи затишну атмосферу всередині. Навіть самим вгодованим улюбленцям буде комфортно в PETKIT P810.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Petkit |
| Країна виробник | Китай |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Будиночок |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Будиночок для тварин, Підставка для будиночка, килимок із ПВХ, Зарядний пристрій (1 м), Блок із вентилятором для охолодження, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴






