-13%

Вентилятор Xiaomi Mi Smart Wi-Fi Standing Fan 2 Lite Global JLLDS01XY PYV4007GL
3 999 ₴
3 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор Xiaomi Mi Smart Wi-Fi Standing Fan 2 Lite Global JLLDS01XY PYV4007GL
Приємна свіжа атмосфера в оселі
Вентилятор Xiaomi Smart Standing Fan 2 Lite подбає про те, щоб у вашому домі було прохолодно навіть в жаркий літній полудень. Унікальна форма і конструкція лопатей вентилятора створює рух повітря, який точно імітує приємний і природний подих легкого вітерця. Управління через розумний додаток MiHome дозволить вам легко контролювати роботу вентилятора на відстані і підтримувати приємний мікроклімат.
7-лопатева конструкція
Xiaomi Smart Standing Fan 2 Lite оснащений сімома широкими лопатями спеціальної форми, які зменшують силу удару і забезпечують м'який розгін повітря на відстань до 16 м. Рух повітря, що створюється вентилятором, повторює властивості природного вітерця, освіжає і дарує відчуття приємної прохолоди без відчуття холоду.
Тиха робота
Навіть на максимальній швидкості вентилятор працює практично безшумно. Рівень видаваного ним шуму 37.2 дБ не завадить зосередитися над проектом або відпочити ввечері, відчуваючи приємний подих свіжого вітерця на шкірі.
Задавайте напрямок
Кут повороту 90 градусів дає можливість швидко направити потік свіжого повітря в потрібну сторону.
Розумне управління з MiHome
Інтелектуальний додаток MiHome відкриває доступ до всіх функцій і режимів роботи Xiaomi Smart Standing Fan 2 Lite. Використовуючи додаток, ви зможете встановити кут повороту вентилятора, активувати таймер або вибрати оптимальну швидкість. Інтеграція вентилятора в екосистему «Розумний будинок» дає можливість використовувати голосових помічників Google Assistant і Amazon Alexa для управління.
Робочі режими
Smart Standing Fan 2 Lite підтримує два робочих режими: стандартний / режим відпочинку. У режимі відпочинку вентилятор знижує обороти і шум, щоб створити максимально комфортну для сну атмосферу і споживає всього лише 1,8 Вт/год електроенергії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Діаметр лопатей | 350 мм |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Споживана потужність | 38 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 33 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Регулювання висоти | Так |
| Таймер | Так |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Джерело живлення | Мережа |
| Комплектація | Вентилятор, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴





