-17%

Робот-пилосос Viomi Robot Vacuum Cleaner V3 V-RVCLM26B
17 999 ₴
14 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робот-пилосос Viomi Robot Vacuum Cleaner V3 V-RVCLM26B
Розумний пилосос для прибирання великих приміщень
Робот-пилосос V3 допомагає підтримувати ідеальну чистоту в домі. Він робить сухе та вологе прибирання, поліпшені щітки ефективно видаляють сміття й пил навіть із кутів і важкодоступних місць. Високоточні датчики будують карту приміщення, щоб зробити процес очищення максимально продуктивним. Пилосос здатний прибирати приміщення площею до 250 квадратних метрів, використовуючи один заряд акумулятора.
Створення мапи кімнат
Для того, щоб прибирання було максимально ефективним, перед його початком розумний робот-пилосос V3 створює мапу кімнати. Модернізована система навігації та орієнтації LDS сканує приміщення в режимі реального часу, розбиває простір на зони та створює оптимальну карту очищення. Пилосос зберігає в пам'яті кілька карток, це дає змогу йому швидко братися до прибирання звичного приміщення.
Мокра очищення
Встановіть бак із водою на 550 мл і спеціальну насадку, щоб почати вологе прибирання в приміщенні. Електронний контроль подавання дає змогу рівномірно розподілити воду та виключає утворення виводків або калюж на підлозі. Повністю заповненого бака досить для разового прибирання приміщення площею до 250 квадратних метрів.
Ефективне очищення різних поверхонь
Робот-пилосос V3 розвиває потужність всмоктування до 2600 Па, завдяки чому якісно видаляє пил і сміття з різних поверхонь: від ламінату до килимових покриттів. Великі колеса забезпечують чудову прохідність, пилосос легко долає перешкоди заввишки до 2 см.
Режими роботи
Робот-пилосос V3 працює в чотирьох режимах: безшумному (600 Па), стандартному (1000 Па), високому (1500 Па), максимальному (2600 Па). Виберіть відповідний режим залежно від завдання, що стоїть перед роботом. Продуктивний двигун забезпечує потужність всмоктування до 2600 Па, тому пилосос легко видаляє не тільки пил і пісок, але й справляється з більшим сміттям.
Робота в автономному режимі
Робот-пилосос V3 працює до 150 хвилин на одному заряді акумулятора, ємність якого становить 4900 мА·год. Якщо заряд акумулятора знизиться до критичного, пилосос вирушить на док-станцію самостійно. Після того, як зарядка буде завершена, він повернеться на місце в кімнаті, де він був перерваний, щоб продовжити прибирання.
Ще більше можливостей у застосунку
У застосунку MiHome можна використовувати всі можливості та функції робота-пилососа V3 для досягнення максимального результату очищення. Контролюйте рух пристрою, встановлюйте час прибирання, створюйте розклад, вибирайте зону прибирання на мапі в застосунку або, навпаки, зону, якою переміщатиметься пилосос.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viomi |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм пилозбірника | 0.55 л |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічна щітка | Да |
| Вага робота-пилососа | 3.6 кг |
| Час заряджання акумулятора | 5 час |
| Час роботи від акумулятора | 150 |
| Висота робота-пилососа | 350 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина робота-пилососа | 95 мм |
| Доставка/оплата | Предоплата 90 грн.+1% |
| Комплектація | Робот-пилосос, 2 комплекти мікрофібри, Насадка для очищення рідини, Бічні щітки, Бак для води, Зарядна док-станція, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм аквафільтра | 0.55 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Стан | Нове |
| Тип | Робот |
| Тип вихідного фільтра | HEPA (фільтр тонкого очищення) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Фільтр тонкого очищення | Да |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина робота-пилососа | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 999 ₴






