
Робот-пилосос Viomi Robot Vacuum Cleaner V2 PRO V-RVCLM21B
12 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робот-пилосос Viomi Robot Vacuum Cleaner V2 PRO V-RVCLM21B
Робот-пилосос Viomi Cleaning Robot здійснює сухе та вологе прибирання в будинку. Завдяки вдосконаленим щіткам пилосос ефективно видаляє сміття й пил навіть із кутів і важкодоступних місць. Високоточні датчики будують карту приміщення для того, щоб зробити процес прибирання максимально продуктивним. Пилосос може прибрати приміщення площею 100-150 м2, використовуючи один заряд батареї.
ЕФЕКТИВНЕ УБІРКА РОЗУМНИХ ПОВЕРХНОСТІВ
Для прибирання пилосос Viomi Cleaning Robot використовує основну й бічну щітки. Бічна щітка якісно прибирає пил і бруд біля плінтусів і в кутах кімнати, подвигаючи все сміття до отвору для всмоктування. Основна щітка з еластомеру та нейлону чудово справляється з прибиранням найрізноманітніших поверхонь: ламінату, плитки, килимових покриттів. Великі колеса забезпечують чудову прохідність, пилосос легко долає перешкоди заввишки до 2 см.
РЕЖИМИ РОБОТИ
Пилосос Viomi Cleaning Robot працює в трьох режимах: еко, стандартному, турбо. Вибирайте відповідний режим залежно від завдання, що стоїть перед роботом. Продуктивний двигун забезпечує високу потужність всмоктування до 2150 Па, пилосос легко прибирає не тільки пил і пісок, але й крупу, боби або навіть невеликі сталеві кульки.
СТВОРЕННЯ КАРТИ ЗАСТОСУВАННЯ
Для того, щоб прибирання було максимально ефективним, перед його початком робот-пилосос Viomi Cleaning Robot створює мапу приміщення. Сучасний LDS-лазер у баштці на корпусі сканує кімнату в радіусі 360 градусів, становить карту прибирання та приступає до роботи. У пам'яті пристрою зберігається кілька карток приміщення, це дає змогу пилососу швидше братися до прибирання знайомого приміщення.
ВОЛОВНА УБІРКА
Встановіть резервуар із водою місткістю 400 мл і спеціальну насадку, щоб почати вологе прибирання в кімнаті. Електронний контроль подавання дає змогу рівномірно розподіляти воду та унеможливлює перелив або недостатнє зволоження насадки.
АВТОНОМНАЯ РАБОТА
Viomi Cleaning Robot працює до 120 хвилин на одному заряді батареї, ємність якої становить 3200 мА·год. Якщо заряд батареї знизиться до критичного, пилосос самостійно вирушить на док — станцію. Після завершення підзаряджання він повернеться до того місця в кімнаті, де перервався, щоб поповнити заряд.
ФУНКЦІОНАЛЬНЕ ЗАСТОСУВАННЯ
В AP-застосунку ви зможете керувати роботою Viomi Cleaning Robot для досягнення максимально якісного результату прибирання. Контролюйте переміщення пристрою, задавайте час прибирання, вибирайте на мапі в застосунку зону прибирання або, навпаки, зону, яку пилосос об'їжджатиме.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viomi |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм пилозбірника | 0.3 л |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічна щітка | Да |
| Час заряджання акумулятора | 4 час |
| Час роботи від акумулятора | 120 |
| Висота робота-пилососа | 350 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина робота-пилососа | 95 мм |
| Доставка/оплата | Предоплата 90 грн.+1% |
| Комплектація | Робот-пилосос, Зарядна станція з адаптером живлення, Турбощітка, Дві бічні щіточки, Резервуар для мийної рідини, Аксесуар для очищення пилососа від забруднень, HEPA-фільтр, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм аквафільтра | 0.2 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Нове |
| Тип | Робот |
| Тип вихідного фільтра | HEPA (фільтр тонкого очищення) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Фільтр тонкого очищення | Да |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина робота-пилососа | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴



