Робот-пилосос Viomi Robot Vacuum-Mop SKV4110GL White
Viomi SE — розумний робот-пилосос 2 в 1 для сухого та вологого прибирання. Виробник представив цю модель у листопаді 2020 року як бюджетний пристрій з усіма сучасними функціями роботів-прибирачів.
По суті, це трохи спрощена версія моделі Viomi V3.
Основні особливості робота: 2 в 1: сухе та вологе прибирання.
Потужне всмоктування — 2 200 Па.
Лазерний радар для орієнтації в приміщенні.
Очищає до 200 м2 за один цикл прибирання.керування зі смартфона. Кілька режимів роботи
Можна вибрати один із чотирьох режимів роботи тихий, стандартний, продуктивний, максимальний.
Стандартний для щоденного підтримання чистоти, а продуктивний або максимальний — для прибирання на килимах.
Керування в застосунку Mi Home Робот-літер Viomi SE керується за допомогою фірмового мобільного застосунка.
За допомогою смартфона або планшета можна:
Встановлювати віртуальні межі, щоб робот не заїзджав у певні зони приміщення.
Створювати графік прибирання на 7 днів уперед.
Планувати маршрут прибирання за допомогою карт приміщення.
Запускати прибирання віддалено, навіть коли ви не вдома. Головне, щоб робот був під'єднаний до Wi-Fi мережі.
Особливості:
Viomi SE Ємний акумулятор3 200 мА·год вистачає, щоб без перерви працювати до 120 хвилин у тихому режимі. За заявою виробника, за цей час пилосос встигає очистити до 200 м2. Якщо ж використовувати стандартну потужність, тоді повного заряду вистачає на 65-70 хвилин безперервного очищення.
Регулювання подавання води
Контейнер для води має триступеневе регулювання подавання води. За допомогою перемикача на корпусі можна регулювати інтенсивність змочування серветки — це зручно, оскільки на підлозі не залишиться розводів.
Комплектація:
- робот пылесос Viomi SE V-RVCLM21A;
- кабель живлення;
- зарядна док-станція
- контейнер змішаний
- бічна щітка
- основна щітка
- серветки з мікрофібри
- HEPA-фільтр
- очисна щітка
- інструкція українською мовою
- гарантійний талон
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viomi |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм пилозбірника | 0.3 л |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип прибирання | Волога, Суха |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічна щітка | Да |
| Час заряджання акумулятора | 4 час |
| Час роботи від акумулятора | 120 |
| Висота робота-пилососа | 350 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина робота-пилососа | 95 мм |
| Доставка/оплата | Предоплата 90 грн.+1% |
| Комплектація | Робот-пилосос, Кабель живлення, Зарядна док-станція, Контейнер змішаний, Бічна щітка, основна щітка, Серветки з мікрофібри, HEPA фільтр, щітка для чищення, Інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм аквафільтра | 0.2 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Нове |
| Тип | Робот |
| Фільтр тонкого очищення | Да |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина робота-пилососа | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴





