Розумний насос Mijia Electric Pump 1S MJCQB04QJ BHR5127CN
Mijia Electric Pump 1S – бездротовий компресор, якій підходить для накачування коліс автомобілів, мотоциклів і багато чого іншого. В циліндричному корпусі, виготовленому шляхом лиття сплаву під тиском, легко створюється тиск 150 psi. На світлодіодному дисплеї відображається результат вимірювання тиску в шині та інша корисна інформація.
Управление прибором понятно на интуитивном уровне. Как только выбранный показатель давления будет достигнут, устройство автоматически отключается. Поддерживается функция измерения давления в режиме реального времени. С помощью беспроводного насоса можно накачивать не только автомобильные колеса, но и мячи, колеса велосипеда и так далее.
не нуждается в подключении к источнику питания во время работы,
ёмкость встроенного литиевого аккумулятора: 2000 мА/ч (14,8 Вт/ч),
параметры зарядки: 5 В / 2 А
время зарядки до 100%: менее 3-х часов,
обеспечивает давление 0,2 – 10,3 бар (3 – 150 psi)
швидкість подачі повітря: 15 л/хв.,
повністю зарядженого акумулятора вистачає для підкачки 8 шин легкового автомобіля від 2 бар до 2,5 бар (розмір 205/55 R16), або для повної накачування 2 шин від 0 бар до 2,5 бар (розмір 205/55 R16),
накачування 1 колеса легкового автомобіля (розмір 205/55 R16) від 0 бар до 2,5 бар за 11 хвилин,
матричний дисплей,
електронний манометр з вбудованим чіпом для більш точного контролю поточного тиску,
похибка показань: ±1 psi,
ручний режим + змінні пресети тиску для накачування м'яча, шин автомобіля, мотоцикла, велосипеда (по досягненню заданого показника підкачка автоматично припиняється),
шланг, стійкий до розтягування (можна працювати на вазі),
система теплоотведения,
вбудований світлодіодний ліхтарик з можливістю роботи в пульсуючому режиму SOS,
світлодіодний індикатор рівня заряду батареї,
з'єднувач зарядного пристрою: USB Type-C,
в комплекті 2 види насадок і мішечок для зберігання та транспортування,
габарити: 124 * 71 * 45,3 мм,
вага: 480 г,
довжина шланга: 180 мм,
діапазон температур зберігання: -10℃ + 45℃
диапазон рабочих температур: 0℃ + 45℃
уровень шума: <80 дБ на расстоянии 1 м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 90 грн. + 1% |
| Ємність вбудованого літієвого акумулятора | 2000 мА/год (14,8 Вт/год) |
| Комплектація | Насос, Інструкція, Гарантійний талон |
| Максимальний тиск | 150 |
| Параметри заряджання | 5 В / 2 А |
| Робоча вологість: | Заряджання 0 °C -45 °C, розряджання -10 °C -45 °C |
| Робочий шум: | шум менш ніж 80 дБ від 1 метра |
| Розмір виробу: | 124x71x45,3 мм (без повітряної труби) |
| Швидкість подавання повітря: | 15 л/хв |
| Температура зберігання: | -10 °C-45 °C |
| Точність датчика: | ± 2psi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴










