
Портативний проектор XGiMi Halo FullHD 3D DLP 800 Lm WK03A Global
49 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативний проектор XGiMi Halo FullHD 3D DLP 800 Lm WK03A Global
Справжній Full HD
XGIMI використовує новітню технологію DLP, що дає змогу проєктору Halo забезпечувати чіткіше зображення з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів і яскравістю 600-800 ANSI. Він проєктує в Full HD і на 225% чистіше, ніж звичайні проєктори 720p. Halo також підтримує формати відео до 4K Ultra HD, що забезпечить дуже чітке зображення.
HDR-декодування
Технологія HDR підвищує контрастність і дає змогу зображенню зображати насичені деталі незалежно від того, чи перебуває воно в яскравому або темному місці.
Вимкніть ваш величезний дисплей
XGIMI Halo здатний перетворити будь-яку білу стіну на великий екран розміром 30-300+ дюймів. Halo використовує технологію кінематографічної якості (3D з активним закривом) DLP, яка забезпечує абсолютно новий досвід перегляду фільмів із 3D-очками XGIMI.
Преміумзвук від Harman Kardon
Щоб забезпечити ревербувальний звук театральної якості, проєктор Halo спільно з Harman Kardon створив індивідуальний набір із двох колонок потужністю 5 Вт. Після налаштування компанією Gold Ear Philosophy колонки Halo Harman Kardon відтворюють яскравий, точний і красивий звук, який завершується чудовими аудіовізуальними враженнями.
Зустрічайте Android TV
Halo працює на офіційному Android TV 9.0 (з можливістю оновлення). З Android TV ви можете отримати доступ до улюблених фільмів, серіалів, мультфільмів.
Чотириточкова корекція трапецеїдальних спотворень
Halo був побудований з використанням великого (4 + 4-точкового програмного забезпечення для корекції трапецеїдальних спотворень (вертикальний +/- 40 градусів і горизонтальний +/- 40 градусів), яке зазвичай вбудоване в професійні проєктори високого класу.
Батарея великої місткості забезпечує портативність
Вбудована батарея ємністю 17100 мА·год забезпечує чудову мобільність Halo. Користувачі можуть дивитися 2-годинний фільм або слухати 8 годин музики без дротів і підзаряджання акумулятора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XGIMI |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | HDMI, USB, jack 3.5 мм |
| Клас пристрою | Портативний |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | DLP |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Висота | 145 мм |
| Глибина | 171 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Зображення | |
| Контрастність | 1000 |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Світловий потік | 300 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 90 грн. + 1% |
| Комплектація | Проєктор XGimi, Кабель живлення, Пульт дистанційного керування, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 999 ₴




