Випрямляч волосся бездротовий YueLi Wireless Mini Hair Straightener HS-523 Black
Випрямляч з функцією павербанка
Бездротовий і портативний стайлер Yueli HS-523 допоможе вам зробити гарну укладку волосся. Спеціальне кондиціонування волосся за допомогою позитивно заряджених іонів знімає з них ефект наелектризованості, завдяки чому волосся стає слухняним . Завдяки потужному вбудованому акумулятору з місткість 2500 маг і наявності Micro USB-порту, прасочку для волосся можна використовувати і в якості павербанка для зарядки смартфона.
Топовий корпус. Іонізація волосся.
Випрямляч має особливе покриття зі спеціального порошку і керамічної глазурі, завдяки чому стайлер Yueli чудово протистоїть механічних пошкоджень і високій температурі. Вбудований іонізатор піклується про здоров'я волосся, забезпечуючи закривання волосяних лусочок і збереження вологи в структурі волосся. Крім того, аніони знімають статичну напругу з волосся, надаючи їм м'якість, слухняність і природний блиск.
Кілька режимів роботи
Правильно обрана температура допоможе зберегти здоров'я волосся і забезпечити відмінний результат укладання. В прасуванні Yueli, Ви можете підібрати найбільш оптимальний режим для догляду за волоссям: для м'яких волосся - 160C і для жорстких - 200 C.
Найменування:
Компактний випрямляч для волосся Yueli HS-523 Black
Бренд:
Тип:
Бездротовий випрямляч для волосся
Вхід/вихід :
5V/1000mA
Температурний діапазон:
160-200ºС
Управління:
Ручне
Ємність акумулятора:
2500 маг
Час зарядки акумулятор:
Близько 150 хвилин
Розміри:
23 х 35 х 193 мм
Розмір нагрівального елемента:
12 x 65 мм
Вес:
164 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yueli |
| Країна виробник | Китай |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 164 г |
| Габарити: | 23 х 35 х 193 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Індикація нагрівання: | LED |
| Комплектація | Випрямляч волосся, Інструкція, Гарантійний талон |
| Максимальна температура нагрівання | 200 °C |
| Мінімальна температура нагрівання | 160 °C |
| Особливості | Ємність акумулятора: 2500 мА·год Вхід/вихід: 5В/1000 мА USB-роз'єм для заряджання пристрою Час заряджання акумулятор: приблизно 150 хвилин Ємність акумулятора можна використовувати для заряджання ґаджетів та іншої портативної електроніки |
| Покриття нагрівального елемента | Кераміка |
| Розмір пластин (ДхШ): | 12 x 65 мм |
| Керування | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴




