-25%

Портативна батарея Xiaomi Mi Power Bank 3 Ultra Compact 10000 mAh Black PB1022ZM BHR4412GL
1 999 ₴
1 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна батарея Xiaomi Mi Power Bank 3 Ultra Compact 10000mAh PB1022ZM Black BHR4412GL
Зовнішній акумулятор Xiaomi Mi Power Bank 3 Ultra Compact 10000mAh 22.5 W - це портативна батарея, яка допоможе зарядити ваш смартфон або планшет, якщо ви опинитеся далеко від розетки. Завдяки компактному розміру її зручно брати з собою в поїздки і використовувати в міру необхідності. Xiaomi Mi Power Bank 3 Ultra Compact поєднала в собі головні риси для такої техніки: малогабаритний корпус, захищену конструкцію, оптимальний набір слотів, опцію швидкої зарядки.
Подорожуйте з компактним зовнішнім акумулятором*
Характеристики:
Тип акумулятора: Літій-полімерний
Ємність акумулятора: 10000 мА*ч 3.7 V 37Wh
Номінальна ємність: 5500 мА*год (5V ⎓ 3А)
Максимальний струм: 3 А
Два порти Micro-USB і USB-C для власної зарядки
Підтримка заряду малим струмом
Два порти USB-A і USB-C для одночасної зарядки трьох пристроїв
Функції зарядки: QC 3.0 швидка зарядка 22.5 W
Вхідний інтерфейс: Micro-USB, USB-C
Вихідний інтерфейс: 2х USB-A, USB-C
Параметри входу:
Micro-USB: 5V⎓2A; 9V⎓2A
USB-C: 5V⎓3A; 9V⎓2.5 A
Параметри виходу:
USB-A: 5V ⎓ 2.4 А, 9V ⎓ 2,5 A (MAX), 12V⎓ 1.85 А (MAX)
USB-C: 5V⎓3A; 9V⎓2.5 A (MAX), 12V⎓ 1.85 А (MAX)
При роботі декількох портів: 5V ⎓ 3А
Компактний зовнішній акумулятор, який з легкістю поміститься у вашій кишені
Надкомпактний акумулятор важить приблизно 200 м і ідеально поміститься у вашій кишені. Витончений і мінімалістичний зовнішній вигляд чудово впишеться в навколишнє середовище, практичність і функціональність зроблять зовнішній акумулятор Xiaomi Mi Power Bank 3 Ultra Compact невід'ємним атрибутом сучасної людини.
Для будь-яких завдань і навіть більше
Перед вами зовнішній акумулятор Xiaomi Mi Power Bank 3 Ultra Compact, має об'єм 10 000 мА*ч. Такого запасу вистачить для енерго - відновлення iPhone SE2 тричі*. Висока якість літій - полімерних складових разом з розумними чіпсетами забезпечує грамотний витрата енергії без втрат, направляючи її виключно в потрібне русло.
Redmi K30: 1.6 рази
Mi 10: 1.4 рази
Mi 10 Pro: 1.6 рази
iPhone SE2: 3.1 рази
*протестовано з iPhone SE при кімнатній температурі 25±2 °C. Повністю заряджений Mi 3 Ultra Compact дозволив повністю зарядити iPhone SE з включеним авіа режимом приблизно 3.1 рази (при зарядці з 1%).
Потужність до 22.5 W
Зменшення часу зарядки на 54%
Підтримка швидкої зарядки через кабель Type-C Lightning дозволить не витрачати час на очікування, а отримати швидкий результат: iPhone 11 заряджається в два рази швидше, ніж при використанні «рідний» зарядки Apple потужністю 5W.
Максимум потужності, яку дає зовнішній акумулятор Xiaomi Mi Power Bank 3 Ultra Compact, складає 22.5 W.
Заряджайте до 3 пристроїв одночасно
Акумулятор оснащений двома портами USB-A і одним USB-C. Ви зможете одночасно заряджати три пристрої, при цьому заощадивши час. Сумісний зі смартфонами, планшетами та Nintendo Switch.
Універсальний роз'єм USB-C
3.5 год для повного заряду акумулятора
Роз'єм USB-C може бути використаний для зарядки ваших пристроїв, так і для зарядки акумулятора з потужністю до 22.5 W, що значно скорочує час, який буде потрібно для зарядки зовнішнього акумулятора.
Підтримка заряду малим струмом
Двічі натисніть на кнопку, щоб активувати режим заряду малим струмом. Цей режим ідеально підійде для зарядки Bluetooth-гарнітур, смарт - браслетів і інших малопотужних пристроїв.
Для безпечного використання кожен день
Акумулятор оснащений високоточними датчиками вимірювання ємності та індуктивності, а також удосконаленою мікросхемою, яка дозволила підвищити швидкість перетворення та стабілізації розрядної напруги, одночасно забезпечуючи комплексний захист.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3 мА |
| Вихідні інтерфейси | USB Type A |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Призначення | Для електроніки |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Роз'єми | USB Type-A, micro USB, USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Функції заряджання | QC швидка зарядка 3.0 |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 24.4 мм |
| Ширина | 63.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Портативна батарея, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴



