Зволожувач повітря Cecotec BreezeCare 2000 Light
BreezeCare 2000 Light від Cecotec забезпечує комфортний рівень вологості в приміщенні, полегшуючи подих і покращуючи стан здоров'я. Повітря насичується молекулами води та приємним ароматом завдяки функції ароматизації. Зволожувач вирізняється компактністю і стильним дизайном, який стане прекрасним доповненням сучасного інтер'єру. Проводьте час удома з максимальним комфортом.
нічна підсвітка
функція ароматизації
6 годин автономності
регулятор сили подавання пари
площа до 30 кв.м і охоплення 360 градусів
До 6 годин автономності
Резервуар зволожувача має місткість 1.2 л із максимальною швидкістю випаровування 200 мл на годину. Отже, за повного резервуара BreezeCare 2000 Light забезпечує 6 годин безперервного зволоження.
Покриває до 30 кв.
Потужність 25 Вт забезпечує зволоження повітря в приміщенні площею до 30 кв. м — спальні або невеликої вітальні. Завдяки функції 360 градусів пристрій охоплює кожен куточок зазначеної площі.
Нічна підсвітка
BreezeCare 2000 Light обладнаний блакитним світлодіодом для зволоження повітря вночі. Отже, зволожувач повітря можна додатково використовувати як нічник із приємним світінням.
Механічне регулювання подавання пари
На передній частині корпусу розташований механічний регулятор сили подавання пари. Ви завжди зможете відрегулювати потужність зволоження відповідно до рівня сухості довкілля.
Функція ароматизації
Створіть у приміщенні максимально приємну атмосферу, додавши в невелике відділення корпусу улюблений аромат. Зволожувач почне подавати в повітря найдрібніші водяні частинки, наповнюючи його приємним ароматом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 40 град. C |
| Об'єм резервуара для води | 1.2 л |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати, Для офісів та інших комерційних об'єктів, Для лікарень, санаторіїв, пансіонатів |
| Рекомендований об'єм приміщення | 30 куб. м |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Ні |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Ні |
| Тип встановлення | Настільний |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Зволожувач повітря, Інструкція, Гарантійний талон |
| Витрата води | 200 мл/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴







