Портативна батарея Gelius Pro Edge (V2PD) GP-PB20-007 10000mAh 2.1 A Grey
Повербанк з бездротовою зарядкою Gelius Pro Velcro - це продумана до дрібниць додаткова батарея, підтримує декілька протоколів швидкісний зарядки, яка володіє максимально комфортним дизайном, а також багаторівневою захистом. Пристрій стане в нагоді вам в умовах, коли декілька гаджетів потрібно зарядити швидко і одночасно. Практично будь гаджет сумісний з новою моделлю Velcro, тому у великій компанії, на відпочинку або у подорожі він буде як не можна до речі.
Підтримка бездротової зарядки
Заряджайте пристрої з підтримкою технології Qi без проводів. Максимальна потужність безпровідного режиму: 10 Вт. Смарт годинник, смартфони нових моделей і інші свіжі пристрою можна просто покласти на повербанк Velcro, заряд восполнится до 100% за короткий час.
Протоколи швидкого харчування
У розпорядженні гаджетів з проводовим підключенням протоколи QC 3.0 і PD 2.0. Швидкісні технології надають термінове харчування в самий необхідний момент, наявність портів Type-C, USB, Micro USB, Lightning забезпечує підтримку абсолютно будь-якого пристрою.
Банку має багаторівневу захист від надлишкового струму, перезаряду, замикань. АКБ вашого гаджета в безпеці.
Ємкість з запасом
10000 маг для харчування ваших пристроїв. Цього вистачає, що б заряджати одночасно 2-3 пристрою: додаткова батарея відмінно підійде для сім'ї і великої компанії, де потрібно заряджати смартфони, блютуз колонки і інші гаджети.
Корпус для комфортної зарядки
Дизайн нової моделі Velcro несе в собі максимальну зручність для власника. На корпусі розташовані фіксують ваш смартфон присоски, вони міцно притискають пристрій до поверхні і гарантують стабільне з'єднання та стійкість.
Для відображення рівня заряду передбачений LED індикатор.
Купити повербанк з бездротовою зарядкою - значить вибрати свіжу модель від Gelius і насолоджуватися перевагами швидкісних протоколів в комфортабельному корпусі.
Характеристики:
Модель: GP-PBW1120
Ємність: 10000 маг
Вхід Micro USB: 5B / 2A, 9B / 2A
Вхід Type-C: 5B / 2A, 9B / 2A
Вхід Lightning USB: 5B / 1.5 A
Вихід Type-C: 5B / 3A, 9B / 2.2 A, 12B / 1.6 A (PD)
Вихід USB: 5B / 3A, 9B / 2A, 12B / 1.5 A (QC3)
Бездротова зарядка: 10 Вт
Особливості:
Тип акумулятора: Літій-полімерний;
Підтримка технології бездротової зарядки Qi;
Підтримка технологій швидкої зарядки QC і PD;
Захист від стрибків напруги;
Захист від короткого замикання;
Призначення: Для плеєра для смарт-годин, для телефону, для планшета;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gelius |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід USB1 | 2 A |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка та оплата | Предоплата 100% |
| Місткість | 10 000 |
| Заряджається від | USB |
| Категорія товару | Додаткові батареї |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Подкатегория товаров | Додаткові батареї |
| Підходить для заряджання | Мобільних телефонів | Планшетів |
| Технологія | Літієво-полімерна |
| Тип заряджання | Стандартна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴










