-16%

Портативна батарея Powerbank Baseus Bipow Digital Display 10000 mAh 15W PPDML-I01 Black
1 899 ₴
1 599 ₴
- В наявності
- Код: 13639
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна батарея Baseus Bipow Digital Display Power bank 10000mAh 15W PPDML-I01 Black
Павербанк BASEUS Bipow виготовлений з міцного пластику і прикрашений фактурним малюнком. Завдяки компактним розмірам і невеликій вазі його зручно носити з собою в сумці або рюкзаку. Аксесуар має 3 вихідних порту 2 з яких стандартних типу USB -A, третій з роз'ємом Type-C - через нього можна заряджати сам повербанк, а також заряджати від нього.
Для кожного підключеного мобільного апарату пристрій автоматично визначає оптимальні вихідні параметри, які необхідні для швидкої і ефективної зарядки. Через USB-порти здійснюється зарядка за стандартом Quick Charge 3.0. Завдяки цьому гаджети заряджаються в 4 рази швидше, ніж при звичайній зарядці, і на 27% швидше, ніж при зарядці Quick Charge 2.0. Також powerbank підтримує стандарт зарядки Huawei SuperCharge і Samsung Adaptive Fast Charging для швидкої зарядки. Цифровий індикатор залишку ємності power bank дасть вам зрозуміти коли пора ставити його на підзарядку.
Характеристики павербанка 10000 маг BASEUS Bipow Digital Display:
Літій-полімерний акумулятор
Ємність: 10000mAh / 3.7 V(37 Wh)
Номінальна ємність: 5800mAh(5V/3A)
Коефіцієнт перетворення енергії: ≥75%
Вхідні роз'єми:
Micro вхід: 5V/2A, 9V/2A,
Type-C вхід: 5V/3A
Вихідні роз'єми:
Type-C вихід: 5V/3A
USB1/USB2 виходи: 5V/3A
Загальний вихід: 5В / 3А Макс.
Розмір: 151 х 68,8 х 16,9 мм
Вага: 248 м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 248 г |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка та оплата | Предоплата 90грн+1% |
| Місткість | 10000 |
| Ємність, mAh | 10001-19999 mAh |
| Категорія товару | Додаткові батареї |
| Комплектація | Зовнішній акумулятор, Кабель microUSB, Інструкція, гарантійний талон |
| Подкатегория товаров | Додаткові батареї |
| Технологія | Літієво-полімерні (Li-pol) |
| Тип батареї | Універсальна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴








