Портативна батарея Baseus Bipow Digital Display Power bank 30000mAh 20W PPDML-N01 Black
Павербанк BASEUS Bipow виготовлений з міцного пластику і прикрашений фактурним малюнком. Завдяки компактним розмірам і невеликій вазі його зручно носити з собою в сумці або рюкзаку. Аксесуар має 3 вихідних порту 2 з яких стандартних типу USB -A, третій з роз'ємом Type-C - через нього можна заряджати сам повербанк, а також заряджати від нього.
Для кожного підключеного мобільного апарату пристрій автоматично визначає оптимальні вихідні параметри, які необхідні для швидкої і ефективної зарядки. Через USB-порти здійснюється зарядка за стандартом Quick Charge 3.0. Завдяки цьому гаджети заряджаються в 4 рази швидше, ніж при звичайній зарядці, і на 27% швидше, ніж при зарядці Quick Charge 2.0. Також powerbank підтримує стандарт зарядки Power Delivery (PD) для швидкої зарядки. Цифровий індикатор залишку ємності power bank дасть вам зрозуміти коли пора ставити його на підзарядку.
Завдяки виходу з роз'ємом Type-C ви можете зарядити ваш MacBook або інший ноутбук. І за рахунок величезної ємності - 30000 маг дозволить зарядити пристрою кілька разів, при цьому максимальна потужність 20W
Характеристики павербанка BASEUS Bipow Digital Display:
Літій-полімерний акумулятор
Ємність: 30000mAh / 3.7 V(111 Wh)
Номінальна ємність: 18000mAh(5V/3A)
Коефіцієнт перетворення енергії: ≥75%
Вхідні роз'єми:
Micro вхід: 5V/2A, 9V/2A,
Type-C вхід: 5V/3A, 9V/2A
Вихідні роз'єми:
Type-C вихід: 5V/3A, 9V/2.22 A, 12V/1.5 A,
USB1/USB2 виходи: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5 A
Загальний вихід: 5В / 3А Макс.
Розмір: 153 х 68,8 х 41,9 мм
Вага: 645 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 18 В |
| Вихідна напруга | 18 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Дисплей, Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 645 г |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 153 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Зовнішній акумулятор, Кабель microUSB, Інструкція, гарантійний талон |
| Технологія | Літієво-полімерні (Li-pol) |
| Тип батареї | Універсальна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴








