Портативна батарея Baseus Bipow Digital Display Power bank 30000mAh 15W PPDML-K01 Black
Павербанк BASEUS Bipow виготовлений з міцного пластику і прикрашений фактурним малюнком. Завдяки компактним розмірам і невеликій вазі його зручно носити з собою в сумці або рюкзаку. Аксесуар має 3 вихідних порту 2 з яких стандартних типу USB -A, третій з роз'ємом Type-C - через нього можна заряджати сам повербанк, а також заряджати від нього.
Для кожного підключеного мобільного апарату пристрій автоматично визначає оптимальні вихідні параметри, які необхідні для швидкої і ефективної зарядки. Через USB-порти здійснюється зарядка за стандартом Quick Charge 3.0. Завдяки цьому гаджети заряджаються в 4 рази швидше, ніж при звичайній зарядці, і на 27% швидше, ніж при зарядці Quick Charge 2.0. Також powerbank підтримує стандарт зарядки Huawei SuperCharge і Samsung Adaptive Fast Charging для швидкої зарядки. Цифровий індикатор залишку ємності power bank дасть вам зрозуміти коли пора ставити його на підзарядку.
Характеристики павербанка BASEUS Bipow Digital Display:
Литий-полимерный аккумулятор
Емкость: 30000mAh / 3.7V(111 Wh)
Номинальная емкость: 18000mAh(5V/3A)
Коэффициент преобразования энергии: ≥75%
Входные разъемы:
Micro вход: 5V/2A, 9V/2A,
Type-C вход: 5V/3A
Выходные разъемы:
Type-C выход: 5V/3A
USB1/USB2 выходы: 5V/3A
Общий выход: 5В / 3А Макс.
Размер: 153 х 68,8 х 41,7 мм
Вес: 645 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Кількість розеток | 4 |
| Максимальна потужність W | 15 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Дисплей |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Функції заряджання | Стандартна |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 645 г |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 153 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Місткість | 30 000 |
| Комплектація | Зовнішній акумулятор, кабель USB Type-C, Інструкція, гарантійний талон |
| Технологія | Літієво-полімерні (Li-pol) |
| Тип батареї | Універсальна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 899 ₴








